WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM221A

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-LINK TL-221A jest modułem radiowym zgodnym ze standardem IEEE 802.3ah. Wykorzystuje technologię WDM pozwalającą na dwukierunkową transmisję full-duplex na pojedynczym włóknie światłowodu. Umożliwia zwiększenie dystansu pomiędzy połączonymi switchami TP-Link aż do 15km zapewniając jednocześnie stabilność i szybkość transmisji. Moduł stosuje się parami z TP-Link TL-SM221B.

Najważniejsze cechy:
  • Wspiera WDM - dwukierunkowa transmisja na jednym włóknie
  • TX: 1310nm / RX: 1550nm
  • Wewnętrzne zasilanie +3,3V
  • Plug-and-Play
  • Zgodne z TL-2216WEB / TL-SG2224WEB i odpowiednikami

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

722,42 zł z VAT 587,33 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator