WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cisco SPA303-G2 telefon VoIP 2xRJ45/3 linie

Producent: Cisco

331,96 zł z VAT 269,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Najważniejsze cechy:
  • Wyświetlacz LCD monochromatyczny 128 x 64
  • Podświetlane przyciski: wyciszania, słuchawek, głośnika
  • 4 kierunkowy przycisk nawigacji
  • Wskaźnik nowych wiadomości głosowych
  • Przycisk wstrzymywania rozmowy
  • Regulacja głośności
  • Wbudowany mikrofon i głośnik
  • Wejście na słuchawki 2.5 jack
  • Test wyświetlacza LED
  • Dwa porty Ethernet 10/100BaseT RJ-45
  • Funkcja Routera (NAT)
  • Zarządzanie HTTP, HTTPS
  • Kodeki G.711 (A-law and µ-law), G.726 (32 kbps), G.729 AB, G.722

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Magnetyczna antena 9 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Magnetyczna antena 9 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Antena pracuje w częstotliwościach GSM, CDMA, UMTS w protokołach GPRS, EDGE, HSDPA, 3G. Złącze CRC9.

Producent: brak danych

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

264,77 zł z VAT 215,26 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

467,60 zł z VAT 380,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.

Producent: TP-Link

276,75 zł z VAT 225,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Yealink SIP-T21

NOWOŚĆ!

Yealink SIP-T21

Przewodowy telefon IP

Producent: Yealink

205,09 zł z VAT 166,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator