WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG3216

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-Link JetStream™ Gigabit L2 Lite zarządzalny switch TL-SG3216 posiada 16 portów 10/100/1000 Mbps. Przełącznik zapewnia wysoką wydajność, posiada rozbudowany system QoS oraz zaawansowane strategie bezpieczeństwa i bogate funkcje zarządzania drugiej warstwy. Ponadto przełącznik jest również wyposażony w 2 sloty SFP, rozszerzające elastyczność sieci. TL-SG3216 to ekonomiczne rozwiązanie sieciowe, idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. TL-SG3216 posiada solidne zabezpieczenia i funkcje zarządzania: IP-MAC-Port-VID Binding oraz listy kontroli dostępu (ACL), funkcje ochrony przed burzami rozgłoszeniowymi, ARP i atakami Denial-of-Service (DoS), itp. Quality of Service (QoS, L2 do L4) zapewnia większą możliwość zarządzania ruchem, aby przenieść dane łatwiej i szybciej. Ponadto, switch posiada łatwy w użyciu interfejs zarządzania www, wraz z CLI, SNMP i RMON, oznacza to szybszą instalację i konfigurację oraz mniej przestojów w pracy. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Funkcje warstwy drugiej 
  • Link Aggregation Control Protocol (LACP) 
  • 4K VLAN 
  • GVRP (GARP VLAN Registration Protocol) 
  • Izolacja portów 
  • STP/RSTP/MSTP 
  • IGMP Snooping 
  • Quality of Service 
  • Kolejkowanie w czterech priorytetach 
  • Wspiera IEEE 802.1P 
  • DSCP QoS 
  • Funkcja Rate limit 
  • Strategie bezpieczeństwa 
  • IP-MAC-Port-VID Binding 
  • Access Control List (L2~L4 ACL) 
  • 802.1x oraz zabezpieczenia RADIUS 
  • Wspiera ochronę przed DoS 
  • Port Security 
  • Enkrypcja SSL oraz SSH 
  • Graficzny interface użytkownika 
  • Interface zarządzania komendami 
  • SNMP v1/v2c/v3 
  • RMON (1,2,3,9 group) 
  • Przepustowość: 32Gbps 
  • Tabela MAC adresów: 8k 
  • Bufor pakietów: 512KB 
  • Szybkość przekazywania pakietów: 23.8Mpps 
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1.6A

Zasilacz PoE 24V 1.6A

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

33,74 zł z VAT 27,43 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

87,33 zł z VAT 71,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,48 zł z VAT 51,61 zł netto

szt

TP-Link T2600G-28TS

TP-Link T2600G-28TS

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

724,47 zł z VAT 589,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SL5428E

TP-Link TL-SL5428E

Zarządzalny 24-portowy switch L2 Fast Ethernet z 4 portami Gigabit oraz 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T2500-28TC

Producent: TP-Link

781,36 zł z VAT 635,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (TS-5-PoE) TOUGHSwitch PoE 5p

Ubiquiti (TS-5-PoE) TOUGHSwitch PoE 5p

5-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE dla każdego portu. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

377,54 zł z VAT 306,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator