WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SG3216

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-Link JetStream™ Gigabit L2 Lite zarządzalny switch TL-SG3216 posiada 16 portów 10/100/1000 Mbps. Przełącznik zapewnia wysoką wydajność, posiada rozbudowany system QoS oraz zaawansowane strategie bezpieczeństwa i bogate funkcje zarządzania drugiej warstwy. Ponadto przełącznik jest również wyposażony w 2 sloty SFP, rozszerzające elastyczność sieci. TL-SG3216 to ekonomiczne rozwiązanie sieciowe, idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. TL-SG3216 posiada solidne zabezpieczenia i funkcje zarządzania: IP-MAC-Port-VID Binding oraz listy kontroli dostępu (ACL), funkcje ochrony przed burzami rozgłoszeniowymi, ARP i atakami Denial-of-Service (DoS), itp. Quality of Service (QoS, L2 do L4) zapewnia większą możliwość zarządzania ruchem, aby przenieść dane łatwiej i szybciej. Ponadto, switch posiada łatwy w użyciu interfejs zarządzania www, wraz z CLI, SNMP i RMON, oznacza to szybszą instalację i konfigurację oraz mniej przestojów w pracy. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Funkcje warstwy drugiej 
  • Link Aggregation Control Protocol (LACP) 
  • 4K VLAN 
  • GVRP (GARP VLAN Registration Protocol) 
  • Izolacja portów 
  • STP/RSTP/MSTP 
  • IGMP Snooping 
  • Quality of Service 
  • Kolejkowanie w czterech priorytetach 
  • Wspiera IEEE 802.1P 
  • DSCP QoS 
  • Funkcja Rate limit 
  • Strategie bezpieczeństwa 
  • IP-MAC-Port-VID Binding 
  • Access Control List (L2~L4 ACL) 
  • 802.1x oraz zabezpieczenia RADIUS 
  • Wspiera ochronę przed DoS 
  • Port Security 
  • Enkrypcja SSL oraz SSH 
  • Graficzny interface użytkownika 
  • Interface zarządzania komendami 
  • SNMP v1/v2c/v3 
  • RMON (1,2,3,9 group) 
  • Przepustowość: 32Gbps 
  • Tabela MAC adresów: 8k 
  • Bufor pakietów: 512KB 
  • Szybkość przekazywania pakietów: 23.8Mpps 
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 1A

17,13 zł z VAT 13,93 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

351,78 zł z VAT 286,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

87,33 zł z VAT 71,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,70 zł z VAT 50,16 zł netto

szt

TP-Link TL-SG2424P

TP-Link TL-SG2424P

Gigabitowy przełącznik inteligentny PoE wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty combo SFP, model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T1600G-28PS

Producent: TP-Link

1 363,57 zł z VAT 1 108,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DGS-1510-28

D-Link DGS-1510-28

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 24x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty SFP i 2x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

1 216,54 zł z VAT 989,06 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1016DE

TP-Link TL-SG1016DE

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

348,74 zł z VAT 283,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator