WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-RM

Producent: MikroTik

719,99 zł z VAT 585,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik RouterBoard CRS125-24G-1S-RM to zarządzalny przełącznik. Jest to w pełni funkcjonalny switch warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 24 porty Gigabit Ethernet oraz jedno gniazdo na wkładkę SFP. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzanie z GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS125-24G-1S-RM jest w obudowie Rack 19" 1U o wymiarach 443x142x44mm. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz
  • 24x portów Gigabit Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP
  • Ekran dotykowy LCD
  • Port mini USB dla modemu 3G
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Obudowa Rack 19" 1 U
Procesor
Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz
Pamięć
128MB RAM, 128MB NAND
Porty
24x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP
Rozszerzenia
1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G) 
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Zasilacz 24V 0.8A
Wymiary
Obudowa Rack 1U 443x142x44mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
Router, kabel zasilający (zasilacz wbudowany), kabel USB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

356,11 zł z VAT 289,52 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

125,79 zł z VAT 102,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

2GB RAM, 12x SFP, 1x SFP+

Producent: MikroTik

2 698,67 zł z VAT 2 194,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator