WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TotoLink S505

Producent: TotoLink

31,29 zł z VAT 25,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

5 portowy switch Fast Ethernet 10/100 Mbps z obsługą autonegocjacji prędkości oraz auto MDI/MDI-X - automatyczne wykrywanie kabla prostego lub z przeplotem - wystarczy podłączyć switcha do innego urządzenia i wszystko będzie działać automatycznie.

Najważniejsze cechy:
  • Obsługa IEEE 802.3x flow control w trybie pełnego dupleksu oraz backpressure w trybie half-duplex,
  • Automatyczne uczenie adresów MAC,
  • Diody LED: zasilanie, połączenie, aktywność,
  • Plastikowa obudowa, możliwość montażu na biurku lub na ścianie,
  • Zewnętrzny zasilacz.
Standardy
IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u, 802.3x
Podstawowe informacje
Prędkość wire-speed
Automatyczne uczenie się adresów MAC
Obsługa IEEE 802.3x flow control w trybie pełnego dupleksu oraz backpressure w trybie half-duplex
Tablica adresów MAC
1000
Medium sieciowe
10Base-T: UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksymalnie 100m)
100Base-Tx: UTP kategorii 5, 5e (maksymalnie 100m)
EIA/TIA-568 1100Ω STP (maksymalnie 100m)
Sygnalizacji LED
Zasilanie, Połączenie/Aktywność
Liczba portów
5 portów 10/100Mbps RJ45 z automatyczną negocjacją prędkości (Auto MDI/MDIX)
Metoda transmisji
Zachowaj i prześlij (Store and Forward)
Wymiary (W x D x H)
140mm x 85mm x 30mm
Zasilanie
AC5V 1A
Temperatura
Pracy: 0°C ÷ 55°C
Składowania: -40°C ÷ 70°C
Wilgotność
Pracy: 10% - 90%
Składowania: 5% - 95%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP, kat 5e, 305m, CCA

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Ubiquiti Rocket M5

Ubiquiti Rocket M5

Stacja bazowa 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

350,72 zł z VAT 285,14 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

D-Link DGS-1005D

D-Link DGS-1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: D-Link

75,07 zł z VAT 61,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (US-48) UniFi Switch 48

Ubiquiti (US-48) UniFi Switch 48

48x 10/100/1000Mbps portów Ethernet RJ45, 2x 10Gbps porty SFP+, 2x 1Gbps porty SFP

Producent: Ubiquiti Networks

1 667,27 zł z VAT 1 355,50 zł netto

szt

D-Link DGS-1100-08P

D-Link DGS-1100-08P

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE

Producent: D-Link

397,81 zł z VAT 323,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator