WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

Producent: MikroTik

221,62 zł z VAT 180,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard hAP ac lite to bezprzewodowe urządzenie wykorzystujące standard AC. Może transmitować sieć w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie. Posiada 5 portów fast ethernet 10/100 Mb/s, zostało wyposażone w wewnętrzną antenę o zysku 2 dBi pracującą w paśmie 5 GHz i dwie anteny o zysku 1.5 dBi pracujące w 2,4 GHz. Urządzenie jest prekonfigurowane, wystarczy je tylko podłączyć, nie potrzeba dodatkowej instalacji.

hAP ac lite może być zasilany przez zasilacz 24 V (znajdujący się w zestawie) lub pasywne PoE, z wykorzystaniem PoE injectora. Dodatkowo port 5 posiada wyjście PoE i może zasilać inne urządzenia z takim samym napięciem, jakie jest dostarczane do urządzenia. Bezprzewodowy router MikroTika to bardzo dobre rozwiązanie do zastosowania w domu lub niewielkim biurze. Oferuje wysoką wydajność mogącą spełnić nawet wysokie wymagania.

Najważniejsze cechy:
  • wykorzystuje standard AC
  • praca w pasmach 2,4 i 5 GHz
  • antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)
  • zasilanie pasywnym PoE lub zasilaczem 24 V
  • port USB
RB952UI-5ac2nD
 
Taktowanie procesora
650 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Pamięć RAM
64 MB
Typ pamięci
Flash
Wielkość pamięci
16 MB
Porty ethernet 10/100
5
Pasma
5 GHz
2,4 GHz
Częstotliwość pracy
5150 - 5875 MHz
2412 - 2484 MHz
Protokoły
802.11 a/n/ac
802.11 b/g/n
Anteny
Jedna
Dwie (MIMO 2x2 / dual-chain)
Zysk energetyczny
2 dBi
1,5 dBi
Chip
QCA9887
QCA9531
Szerokość wiązki anteny
360°
Wejście PoE
Tak
Wyjście PoE
Tak (port 5), 0.5 A
Wspierane napięcie
8 - 30 V (przez jacka lub pasywne PoE)
Dodatkowo
Port USB 2.0 typ A, 1 A
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Poziom licencji
4
System operacyjny
RouterOS
Procesor
QCA9531
Maksymalny pobór mocy
7 W

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

171,77 zł z VAT 139,65 zł netto

szt

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

498,65 zł z VAT 405,41 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

221,62 zł z VAT 180,18 zł netto

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

304,73 zł z VAT 247,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

Bezprzewodowy router dual band z portem USB i odłączalnymi antenami

Producent: MikroTik

426,63 zł z VAT 346,85 zł netto

szt

MikroTik hAP ac3 LTE6 kit (RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)

MikroTik hAP ac3 LTE6 kit (RBD53GR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)

Bezprzewodowy router dual band z obsługą LTE6 i portem USB

Producent: MikroTik

847,70 zł z VAT 689,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP ax lite (L41G-2axD)

MikroTik hAP ax lite (L41G-2axD)

Procesor Dual-Core IPQ-5010 800MHz, 256MB RAM, 4x porty Gigabit Ethernet, WiFi 6, AX600, 2,4 GHz 802.11b/g/n/ax dual-chain z wbudowaną antena 4.3 dBi, RouterOS L4, tower case, zasilacz USB-C

Producent: MikroTik

221,62 zł z VAT 180,18 zł netto

szt

MikroTik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC)

MikroTik hAP ax2 (C52iG-5HaxD2HaxD-TC)

Bezprzewodowy router dual-band pracujący w standardzie 802.11ax WiFi 6 AX1800, z 5x portami gigabitowymi

Producent: MikroTik

387,84 zł z VAT 315,32 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

95,57 zł z VAT 77,70 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

95,57 zł z VAT 77,70 zł netto

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

106,15 zł z VAT 86,30 zł netto

szt

Antena TAJFUN 19 dBi do wzmacniaczy GSM/UMTS

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

66,48 zł z VAT 54,05 zł netto

szt

Zasilacz 48V 0.5A

26,72 zł z VAT 21,72 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

193,92 zł z VAT 157,66 zł netto

szt

MikroTik wAP ac LTE kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE)

MikroTik wAP ac LTE kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE)

Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, LTE

Producent: MikroTik

731,35 zł z VAT 594,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator