Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-12V-4A-7Ah
Producent: MW Power
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Zasilacz buforowy w obudowie (ZBF-12V-4A-7Ah).
W skład zestawu wchodzi zasilacz buforowy o maksymalnym prądzie 4A, metalowa malowana proszkowo skrzynka w której mieści się zasilacz oraz akumulator oraz zestaw kabli przyłączeniowych zakończonych konektorami.
Obudowa bez akumulatora.
Najważniejsze cechy:
  • Zastosowany zasilacz: Mean Well PSC-60-R3
  • Maksymalny prąd wyjściowy 4A
  • Prąd ładowania akumulatorów 1.5A
  • Maksymalna moc 60W
  • rozmiary skrzynki: 25x26x7cm (wys/szer/głęb)
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
TotoLink S808
TotoLink S808
Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.
Producent: TotoLink
szt
Akumulator MWL 7,2-12 Long Life
Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.