WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB922UAGS-5HPacD

Producent: MikroTik

376,08 zł z VAT 305,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 922UAGS-5HPacD to płyta służąca do budowy bezprzewodowego routera. Poprzez wsparcie standardu bezprzewodowego 802.11ac można uzyskać transfer do 866Mb/s przy kanale o szerokości 80 MHz. Moc nadawcza radia osiąga nawet do 31 dBm (1259 mW). 

RouterBoard 922UAGS-5HPacD wyposażony jest w slot miniPCIe, gniazdo SIM, port USB 2.0 i port SFP, a także dwa złącza antenowe MMCX, umożliwiające podłączenie anteny MIMO 2x2. Porty Gigabitowe pozwalają w pełni wykorzystać potencjał standardu 802.11ac. Port USB umożliwia podłączenie radia na 2,4 GHz, modemu 3G/4G czy zewnętrznej pamięci.

Do urządzenia pasuje obudowa: RouterBoard RB922 oraz RouterBoard RB411/RB911.

RB922UAGS-5HPacD
 
Procesor QCA9557
Taktowanie
720 MHz
Ilość rdzeni procesora 1
Pamieć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana 128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Slot na wkładkę SFP Tak
SFP DDMI
Tak
Interfejs Ethernet 1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
MiniPCI
Tak, 1 slot
USB Tak, type A
Złącza antenowe
2x MMCX
Moduł radiowy QCA9882
Standardy
IEEE 802.11 a/n/ac
Monitorowanie napięcia Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Wejście PoE Tak
Wtyk DC
Tak
Zakres napięcia wejściowego 8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy
17 W
System operacyjny RouterOS
Licencja
Level 4
Wymiary 105 x 105 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C

Produkty Pokrewne/Powiązane

Obudowa wewnętrzna RouterBoard RB922

42,44 zł z VAT 34,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m

5,44 zł z VAT 4,42 zł netto

szt

Adapter PoE Multi PRO

Adapter PoE Multi PRO

Wersja z bezpiecznikami wielokrotnego użytku

Producent: Optiserw

51,05 zł z VAT 41,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

219,60 zł z VAT 178,54 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

388,69 zł z VAT 316,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB411AH, 1x LAN, 1x MiniPCI, 64MB SD-RAM i 64MB FLASH

RouterBoard RB411AH, 1x LAN, 1x MiniPCI, 64MB SD-RAM i 64MB FLASH

Płyta z systemem MikroTik w wersji Level 4, procesor 680MHz DEMO

Producent: MikroTik

366,44 zł z VAT 297,92 zł netto

szt

RouterBoard RB911G-2HPnD

RouterBoard RB911G-2HPnD

Mały router kliencki ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator