WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE 3FE WiFi E8081U (EPON)

Producent: XDK

252,63 zł z VAT 205,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

WiFi ONU (1GE + 3FE + WIFI) terminal użytkownika EPON, który posiada dostęp szerokopasmowy SOHO, FTTH broadband speed, FFTH / FTTD dostęp do telewizji kablowej. Stabilny i  oszczędny oparty na technologii Gigabit EPON łączy technologię przełącznika Gigabit Ethernet, Wi-Fi. WiFi Onu posiada wysoką niezawodność, łatwość administracji oraz wysokie QoS. Wydajność technologii spełnia IEEE802.3ah oraz wymogi techniczne (V2.1).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 114,83 zł 79,00 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 703,36 zł z VAT 3 010,86 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

152,63 zł z VAT 124,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/UPC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator