WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE 3FE WiFi E8081U (EPON)

Producent: XDK

254,59 zł z VAT 206,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

WiFi ONU (1GE + 3FE + WIFI) terminal użytkownika EPON, który posiada dostęp szerokopasmowy SOHO, FTTH broadband speed, FFTH / FTTD dostęp do telewizji kablowej. Stabilny i  oszczędny oparty na technologii Gigabit EPON łączy technologię przełącznika Gigabit Ethernet, Wi-Fi. WiFi Onu posiada wysoką niezawodność, łatwość administracji oraz wysokie QoS. Wydajność technologii spełnia IEEE802.3ah oraz wymogi techniczne (V2.1).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 115,72 zł 79,00 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 731,92 zł z VAT 3 034,08 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

159,11 zł z VAT 129,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

18 138,86 zł z VAT 14 747,04 zł netto

szt

Netis GP8502P GPON Terminal 1xPOTS 2x RJ-45 1x FXS VoIP

200,49 zł z VAT 163,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator