WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE 3FE WiFi E8081U (EPON)

Producent: XDK

251,98 zł z VAT 204,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

WiFi ONU (1GE + 3FE + WIFI) terminal użytkownika EPON, który posiada dostęp szerokopasmowy SOHO, FTTH broadband speed, FFTH / FTTD dostęp do telewizji kablowej. Stabilny i  oszczędny oparty na technologii Gigabit EPON łączy technologię przełącznika Gigabit Ethernet, Wi-Fi. WiFi Onu posiada wysoką niezawodność, łatwość administracji oraz wysokie QoS. Wydajność technologii spełnia IEEE802.3ah oraz wymogi techniczne (V2.1).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 114,54 zł 79,00 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 693,84 zł z VAT 3 003,12 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

152,24 zł z VAT 123,77 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

59,03 zł z VAT 47,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator