WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE 3FE WiFi E8081U (EPON)

Producent: XDK

272,11 zł z VAT 221,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

WiFi ONU (1GE + 3FE + WIFI) terminal użytkownika EPON, który posiada dostęp szerokopasmowy SOHO, FTTH broadband speed, FFTH / FTTD dostęp do telewizji kablowej. Stabilny i  oszczędny oparty na technologii Gigabit EPON łączy technologię przełącznika Gigabit Ethernet, Wi-Fi. WiFi Onu posiada wysoką niezawodność, łatwość administracji oraz wysokie QoS. Wydajność technologii spełnia IEEE802.3ah oraz wymogi techniczne (V2.1).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,93 zł z VAT 0,76 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 123,69 zł 79,00 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 988,96 zł z VAT 3 243,06 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

164,40 zł z VAT 133,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC

Złącze SC/APC

Producent: Huawei

373,39 zł z VAT 303,57 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator