WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE 3FE WiFi E8081U (EPON)

Producent: XDK

261,72 zł z VAT 212,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

WiFi ONU (1GE + 3FE + WIFI) terminal użytkownika EPON, który posiada dostęp szerokopasmowy SOHO, FTTH broadband speed, FFTH / FTTD dostęp do telewizji kablowej. Stabilny i  oszczędny oparty na technologii Gigabit EPON łączy technologię przełącznika Gigabit Ethernet, Wi-Fi. WiFi Onu posiada wysoką niezawodność, łatwość administracji oraz wysokie QoS. Wydajność technologii spełnia IEEE802.3ah oraz wymogi techniczne (V2.1).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Jowisz E8010U-B (EPON)

Chipset Cortina

Producent: XDK

97,17 zł z VAT 118,97 zł 79,00 zł netto

szt

ExtraLink OLT 4GE E8604T (EPON)

3 836,64 zł z VAT 3 119,22 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

158,13 zł z VAT 128,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWC (DC 48V), 2x MCUD (4x 1GE) Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

17 448,29 zł z VAT 14 185,60 zł netto

szt

UPLink EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+

2 211,54 zł z VAT 1 798,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator