WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 2J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Producent: Optix

1,03 zł z VAT 0,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel OPTIX DAC (Direct Accesss Cable) Z-XOTKtcdD 2J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN to:
  • lekka konstrukcja jednotubowa około 30kg/km
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB)
  • powłoka HDPE (pomarańczowa)
  • zakres temperaturowy -20°C – 70°C
  • wzmocniony 2 prętami FRP (ø 0.9mm)
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik DAC Z-XOTKtcd
  • kabel zewnętrzny przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi
Konstrukcja kabla umożliwia łatwy montaż oraz dużą wytrzymałość na zgniatanie (1000N) i rozciąganie (1200N). Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Luźna tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable przeznaczone do podłączania klientów sieci FTTH ostatniej mili.

Konstrukcja kabla:
  • włókna światłowodowe w kolorowej powłoce 0.25mm
  • żel hydrofobowy
  • luźna tuba
  • pręty FRP
  • powłoka zewnętrzna HDPE (pomarańczowa)
  • ripcords do rozrywania powłoki zewnętrznej
Wersja kabla
1T2J
Całkowita ilość włókien
2 szt
Waga
30 kg/km (+/- 10%)
Średnica kabla
6.0 mm (+/- 0.5)
Średnica tuby
1.4/2.0 (+/- 0.15)
Element nośny / Wzmocnienie obwodowe
Brak
Element wzmacniający
FRP (2x0.9)
Rodzaj i grubość powłoki
HDPE 1.8 mm
Temp. podczas instalacji
-20°C ~ +70°C
Temp. eksploatacyjna
-20°C ~ +70°C
Min. promień gięcia tymczasowy / stały
20D / 15D
Max. siła naciągu kabla (instalacyjna)
1200N
Max. siła naciągu kabla (eksploatacyjna)
600N
Odporność na zgniatanie
1000N (100x100mm) przez 60 sek.
Odporność na wielokrotne zginanie
30 cykli (20xD)

Produkty Pokrewne/Powiązane

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 8J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

2,92 zł z VAT 2,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 4J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 4J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

2,07 zł z VAT 1,68 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 24J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

3,12 zł z VAT 2,54 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

1,92 zł z VAT 1,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

88,79 zł z VAT 72,19 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

504,20 zł z VAT 409,92 zł netto

szt

1,22 zł z VAT 2,95 zł 0,99 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód doziemny Solarix DAC 2f OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

NOWOŚĆ!

Światłowód doziemny Solarix DAC 2f OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator