WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,03 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/UPC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,15 zł 4,90 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

10,33 zł z VAT 8,40 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

70,20 zł z VAT 57,07 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Unifi Access Point, który ma nowy standard Wave2, a także 4x4 MU-MIMO i zasięg 122 metrów. Przeznaczone jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Osiąga prędkość 1733 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 300 Mb/s (2,4 GHz).

Producent: Ubiquiti Networks

712,32 zł z VAT 579,12 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

121,70 zł z VAT 98,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

1,22 zł z VAT 3,03 zł 0,99 zł netto

szt

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

1,22 zł z VAT 3,19 zł 0,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator