WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,08 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/UPC
Średnica kabla: 0.9mm


Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

6,03 zł z VAT 13,31 zł 4,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

71,01 zł z VAT 57,73 zł netto

szt

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

szt

1,22 zł z VAT 3,08 zł 0,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pilot do wciągania kabli, włókno szklane FRP, 9mm, 100m, żółty

669,12 zł z VAT 544,00 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator