WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wzmacniacz (repeater) GSM/DCS LCD2000

551,04 zł z VAT 448,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Wzmacniacz LCD2000 jest stosowany do poprawy:
- jakości rozmów GSM (GSM 900 MHz) i 4G (GSM 1800 MHz) oraz
- szybkości internetu 4G (LTE, GSM1800, DCS) i transmisji danych GSM/GPRS.

Nazwa
LCD2000
Kod
 
Pasmo pracy [MHz]
Uplink 890-915 Mhz 1710-1785 MHz
Downlink 935-960 Mhz 1805-1880 MHz
Moc wyjściowa [dBm]
≥ 30 dBm
Zysk [dB]
Uplink ≥ 65 dBi
Downlink ≥ 70 dBi
Maksymalne opóźnienie [μs]
0,5
Emisja pozapasmowa
< -40 dBm
Płaskość charakterystyki
≤ 3 dB
Pokrycie [m2]
do 2000
Impedancja [Ω]
50
Certyfikaty
CE
Wymiary [mm]
200 x165 x 20 mm
Złącza antenowe (ant. zew/wew)
N/ż / N/ż
Temperatura pracy [°C]
-10... +60 °C
Dopuszczalny zakres wilgotności [%]
95% (bez kondensacji pary wodnej)
Zasilanie
 DC 12 V (zasilacz w komplecie)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Przejściówka (beczka) RP-SMA/m - RP-SMA/m

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

szt

Przejściówka (beczka) N/m - N/m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

41,78 zł z VAT 33,97 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wzmacniacz (repeater) GSM BLUE LCD600 do 600 m2

Wzmacniacz (repeater) GSM BLUE LCD600 do 600 m2

Poprawa jakości rozmów GSM (GSM 900 MHz) oraz transmisji danych GSM/GPRS.

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wzmacniacz (repeater) GSM 990 do 2000 m2

Wzmacniacz (repeater) GSM 990 do 2000 m2

Poprawa jakości rozmów GSM (GSM 900 MHz) oraz transmisji danych GSM/GPRS.

318,57 zł z VAT 259,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator