MikroTik mANT 19S (MTAS-5G-19D120)
Producent: MikroTik
Produkt archiwalny
MikroTik mANT 19S (MTAS-5G-19D120) to antena sektorowa pracująca w paśmie 5 GHz i charakteryzująca się zyskiem 19 dBi. Urządzenie jest montowane przy pomocy metalowego uchwytu typu U. Antena ma dualną polaryzację, została wyposażona w dwa złącza typu RP-SMA. Szerokość wiązki wynosi 120°. mANT15s bardzo dobrze nadaje się do współpracy z BaseBox 2 i BaseBox 5, NetMetal (NetMetal 5, NetMetal 5SHP, NetMetal 5 triple, NetMetal 5SHP triple) i innymi urządzeniami do zastosowania na zewnątrz (outdoor).
MikroTik mANT 19S można zamontować na ścianie za pomocą uchwytu quickMount Extra.
Najważniejsze cechy:
  • zysk 19 dBi
  • pracuje w paśmie 5 GHz
  • dualna polaryzacja
  • uchwyt metalowy typu U
  • dwa złącza RP-SMA
Zysk energetyczny
19 dBi
Zakres częstotliwości
5,17 - 5,825 GHz
Polaryzacja
Pionowa i pozioma
Szerokość wiązki
120° (azimuth)
5° (elevation)
VSWR
Średnio 1,43
Maksymalnie 1,8
Izolacja pomiędzy portami
> 40 dB
Stosunek mocy wiązki przód / tył
> 30 dB
Polaryzacja ortogonalna
> 30 dB
Wymiary
152 x 598 x 78 mm
Waga
1270 g
Złącza
2x RP-SMA
Produkty Pokrewne/Powiązane
MikroTik BaseBox 5 - Outdoor (RB912UAG-5HPnD-OUT)
5Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, slot miniPCI-e, 1x port Gigabitowy Ethernet
Producent: MikroTik
szt
MikroTik NetMetal 5 (RB922UAGS-5HPacD-NM)
Wersja ze slotem miniPCI-e, Dual Chain.
szt
MikroTik quickMOUNT Extra (QME)
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Odsadzenie masztu (2 szt.)
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Ubiquiti airMAX LiteBeam 5AC (LBE-5AC-Gen2)
Ubiquiti UISP airMAX LiteBeam 5AC (LBE-5AC-Gen2)
Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w 1x port Gigabit Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac
Producent: Ubiquiti
Przewód koncentryczny MRC300, drut, 50 Ohm, 1m
Wysokiej jakości kabel przeznaczony dla częstotliwości 5 GHz
Producent: Draka
Akumulator MW 5-12
Akumulator MW 5-12
Bezobsługowy akumulator AGM 12V-5Ah o wym. 90 x 70 x 107 mm.