WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

281,67 zł z VAT 229,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Ubiquiti LiteBeam 5AC 23 to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz pracujący w standardzie 802.11ac. Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu montowania umożliwiającego 3-osiową regulację anteny możliwe jest szybkie i łatwe dostosowanie urządzenia. Antena charakteryzuje się zyskiem 23dBi. Urządzenie zostało wyposażone w zintegrowany moduł radiowy o mocy do 25dBm oraz jeden port Gigabit Ethernet 10/100/1000Mbps. LiteBeam cechuje się wysoką wydajnością i niezwykłym zasięgiem aż do 30km. Urządzenie jest zasilane przez pasywne PoE (zasilacz w komplecie).

Procesor
MIPS 74K
Pamieć
64 MB
Interfejsy sieciowe
1x 10/100/1000 Ethernet
Zakres częstotliwości
5150 - 5875 MHz
Maksymalna moc układu radiowego
25dBm
Maksymalny pobór mocy
7 W
Rodzaj zasilania
24V, 0.3A PoE
Wymiary
bez uchwytu: 362 x 273 x 203 mm
Masa
bez uchwytu: 0.9 kg
Zgodność
FCC, IC, CE
Zgodność z RoHS
Tak
Temperatura pracy
-40 do 70 °C
Wilgotność
5 do 95% (bez kondensacji)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłona czaszy paraboli RocketDish 5G 30

Osłona czaszy paraboli RocketDish 5G 30

Osłona do czaszy paraboli Rocket-Dish oraz ANT57-DA28.

Producent: brak danych

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG108

TP-Link TL-SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

102,21 zł z VAT 83,10 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

251,93 zł z VAT 204,82 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-5AC22-45) Airmax Sector 5AC 45° 22 dBi

786,63 zł z VAT 639,54 zł netto

szt

RouterBoard mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

RouterBoard mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

509,00 zł z VAT 413,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard OmniTIK 5 (RBOmniTikU-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 (RBOmniTikU-5HnD)

OmniTik jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

318,77 zł z VAT 259,16 zł netto

szt

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

179,95 zł z VAT 146,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator