WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik mANTBox 19s (RB921GS-5HPacD-19S)

Producent: MikroTik

729,70 zł z VAT 593,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Antena mANTBox 19S to nowy produkt MikroTika oparty na serii mANT. Urządzenie posiada wbudowany router bezprzewodowy, dzięki któremu jest od razu gotowe do użycia. Posiada gigabitowy port ethernet i port SFP, jest zgodne ze standardem AC, pracuje w paśmie 5 GHz. Wbudowany procesor o taktowaniu 720 MHz zapewnia bardzo wysoką moc wyjściową - 31 dBm. Antena posiada zysk energetyczny na poziomie 19 dBi, zasilane jest zasilaczem 24 V (znajduje się w zestawie) lub PoE.

mANTBox 19S montuje się przy pomocy uchwytu U kształtnego, wchodzącego w skład zestawu.
 
Urządzenie można zamontować także na ścianie, przy pomocy quickMount Extra.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 5 GHz
  • zgodność ze standardem 802.11ac
  • zysk energetyczny 19 dBi
  • moc wyjściowa 31 dBm
  • zasilanie PoE lub zasilaczem 24 V
  • w skład zestawu wchodzi: zasilacz 24 V / 0.8 A, uchwyt U kształtny, komplet śrub i metalowa opaska
RB921GS-5HPacD-19S
 
Procesor
Jednordzeniowy QCA9557 Taktowanie 720 MHz
Pamięć RAM
128 MB DDR2, 300 MHz
Pamięć
128 MB NAND
Porty 10/100/1000
1
Porty SFP
1
Transmisja bezprzewodowa
Pasmo 5 GHz 802.11ac 2x2 MIMO (dual-chain)
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Wejście zasilania
Jack: 8 - 30 V DC
PoE: 8 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
13 W
Diody LED
8
Beeper
Tak
System operacyjny
MikroTik RouterOS, licencja poziom 4
Zysk energetyczny
19 dBi
Częstotliwość pracy
5,17 - 8,825 GHz
Polaryzacja
Wertykalna i horyzontalna
Szerokość wiązki azimuth
120°
Szerokość wiązki elevation
10°
VSWR
1,43 typ, 1,8 maks.
Izolacja port to port
> 40 dB
Stosunek front-to-back
> 30 dB
Cross polarization
> 30 dB
Waga
816 g
Wymiary
152 x 598 x 78 mm
Specyfikacja transmisji bezprzewodowej
6 Mb/s: 31 dBm TX / -96 dBm RX
54 Mb/s: 27 dBm TX / -81 dBm RX
MCS0: 30 dBm TX / -96 dBm RX
MCS7: 27 dBm TX / -77 dBm RX
MCS9: 22 dBm TX / -72 dBm RX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wavearena ANT57-OD12

Wavearena ANT57-OD12

Antena dookólna 12 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: Wavearena Pacific

117,23 zł z VAT 95,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

403,44 zł z VAT 328,00 zł netto

szt

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

111,29 zł z VAT 90,48 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

WYPRZEDAŻ

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2 i SXT SA5 ac

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

25,83 zł z VAT 76,26 zł 21,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,64 zł z VAT 14,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 616,24 zł z VAT 3 753,04 zł netto

szt

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

184,68 zł z VAT 150,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator