WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail MMCX - RP-SMA/ż (10 cm)

Producent: brak danych

17,27 zł z VAT 14,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami RP-SMA/ż - MMCX.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

212,69 zł z VAT 172,92 zł netto

szt

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120

304,54 zł z VAT 247,59 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

Uchwyt mocujący na ścianach lub słupach anteny LHG.

Producent: MikroTik

24,37 zł z VAT 19,81 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

526,42 zł z VAT 427,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail U.FL - N/m (20 cm)

18,35 zł z VAT 14,92 zł netto

szt

26,00 zł z VAT 21,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator