WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Power Walker VI 800 SW FR

Producent: Power Walker

412,05 zł z VAT 335,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Power Walker VI 800 SW to UPS charakteryzujący się czystą falą sinusoidalną, dzięki temu idealnie nadaje się do awaryjnego zasilenia komputerów/serwerów wyposażonych w zasilacz z aktywnym PFC (APFC). UPSy ten nadaje się również do wykorzystania przy piecach gazowych, instalacjach centralnego ogrzewania, systemach instalacji solarnych, pompach indukcyjnych, akwariach, terrariach, bramach garażowych, urządzeniach biurowych i innych.

Najważniejsze cechy:
  • 800VA Line-Interactive UPS z czystą falą sinusoidalną
  • Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe 2x PL/FR (z bolcem uziemiającym), RJ-11, RJ-45
  • Złącze USB – dołączone oprogramowanie
  • Wyświetlacz LCD
  • Stabilizator napięcia (AVR)
  • Inteligentna ładowarka – krótki czas ładowania
  • Automatyczny restart po przywróceniu zasilania AC
  • Ładowanie w trybie wyłączonym
  • Funkcja zimnego startu

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (biały)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny

Producent: Lanberg

338,87 zł z VAT 275,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

518,25 zł z VAT 421,34 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

9,62 zł z VAT 7,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Power Walker VI 650 SB FR

Power Walker VI 650 SB FR

UPS o mocy 650VA/360W wyposażony w 2x French.

Producent: Power Walker

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Power Walker VFD 600 FR

Power Walker VFD 600 FR

UPS o mocy 600VA/360W wyposażony w 2x French

Producent: Power Walker

227,55 zł z VAT 185,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator