Ubiquiti UniFi Switch Standard 16, 150W (US-16-150W)
Producent: Ubiquiti
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Ubiquiti UniFi Switch Standard 16, 150W (US-16-150W) jest zarządzalnym switchem PoE+ Gigabit firmy Ubiquiti. Urządzenie zostało wyposażone w 16 portów 1Gb/s. Funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at. Dodatkowo istnieje możliwość zasilania urządzeń poprzez Passive PoE 24V. Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafie rack 19" 1U.
Najważniejsze cechy:
  • 16 Gigabitowych portów RJ45
  • Całkowita przepustowość 18 Gbps
  • Maksymalny pobór mocy: 150W
  • Wspiera PoE+ IEEE 802.3at/af i Pasywne PoE 24V
  • Możliwość montażu w szafie Rack 19" 1U
Wymiary
485 x 43.7 x 285.4 mm
Waga
4.7 kg
Przepustowość (non-blocking)
26 Gbps
Maksymalna przepustowość
52 Gbps
Przepustowość portów
38.69 Mpps
Maksymalny pobór mocy
250W
Zasilanie
100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Zasilacz
AC/DC, wbudowany, 250W DC
LEDs/Port RJ45 Data Ports SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity Speed/Link/Activity
Interfejsy
16x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45 2x 1Gbps porty SFP
Interfejs zarządzania
(1) RJ45 Serial Port (zarezerwowany do użycia w przyszłości), Ethernet In/Out Band
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Do montażu w szafie rackowej
Tak, 1U
Zabezpieczenie ESD/EMP
Powietrzne: ±24 kV, Kontaktowe: ±24 kV
Temperatura pracy
-5 to 40° C (23 to 104° F)
Wilgotność pracy
5 to 95% niekondensująca
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4 Standard
PoE na Port
Interfejsy PoE
POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6-) 24VDC Passive PoE (Piny 4, 5+; 7, 8-)
Max. pobór mocy PoE+ na Port przy PSE
34.2W
Zakres napięcia w trybie 802.3at
50–57V
Max. pobór mocy przy pasywnym zasilaniu PoE na Port
17W
Zakres napięcia przy zasilaniu pasywnym PoE 24V
20-27V
Produkty Pokrewne/Powiązane
Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE (USW-Lite-16-PoE)
Zarządzalny switch warstwy 2, z 16x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+ 802.3af/at o mocy 30W na port)