WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (US-16-150W) UniFi Switch 16, 150W

Producent: Ubiquiti Networks

1 474,79 zł z VAT 1 199,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

UBNT-US-16-150W jest zarządzalnym switchem PoE+ Gigabit firmy Ubiquiti. Urządzenie zostało wyposażone w 16 portów 1Gb/s. Funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at. Dodatkowo istnieje możliwość zasilania urządzeń poprzez Passive PoE 24V. Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafie rack 19" 1U.

Najważniejsze cechy:
  • 16 Gigabitowych portów RJ45
  • Całkowita przepustowość 18 Gbps
  • Maksymalny pobór mocy: 150W
  • Wspiera PoE+ IEEE 802.3at/af i Pasywne PoE 24V
  • Możliwość montażu w szafie Rack 19" 1U
Wymiary
485 x 43.7 x 285.4 mm
Masa
4.7 kg
Przepustowość (non-blocking)
26 Gbps
Maksymalna przepustowość
52 Gbps
Przepustowość portów
38.69 Mpps
Maksymalny pobór mocy
250W
Zasilanie
100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Zasilacz
AC/DC, wbudowany, 250W DC
LEDs/Port RJ45 Data Ports SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity Speed/Link/Activity
Interfejsy
16x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45 2x 1Gbps porty SFP
Interfejs zarządzania
(1) RJ45 Serial Port (zarezerwowany do użycia w przyszłości), Ethernet In/Out Band
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Do montażu w szafie rackowej
Tak, 1U
Zabezpieczenie ESD/EMP
Powietrzne: ±24 kV, Kontaktowe: ±24 kV
Temperatura pracy
-5 to 40° C (23 to 104° F)
Wilgotność pracy
5 to 95% niekondensująca
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4 Standard
PoE na Port
 
Interfejsy PoE
POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6-) 24VDC Passive PoE (Piny 4, 5+; 7, 8-)
Max. pobór mocy PoE+ na Port przy PSE
34.2W
Zakres napięcia w trybie 802.3at
50–57V
Max. pobór mocy przy pasywnym zasilaniu PoE na Port
17W
Zakres napięcia przy zasilaniu pasywnym PoE 24V
20-27V

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti UniFi Switch 16 POE Gen2 (USW-16-POE)

Ubiquiti UniFi Switch 16 POE Gen2 (USW-16-POE)

UniFi Switch 16 PoE, przełącznik z 16x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 8x PoE+ oraz 2x slotami SFP

Producent: Ubiquiti Networks

1 576,79 zł z VAT 1 281,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE (USW-Lite-16-PoE)

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE (USW-Lite-16-PoE)

Zarządzalny switch warstwy 2, z 16x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+ 802.3af/at o mocy 30W na port)

Producent: Ubiquiti Networks

1 305,65 zł z VAT 1 061,50 zł netto

szt

Ubiquiti (US-16-XG) UniFi Switch 16-port, 12 SFP+4 RJ45 10G

2 824,09 zł z VAT 2 296,01 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

501,90 zł z VAT 408,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

168,97 zł z VAT 137,37 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-IW) UniFi In Wall

562,85 zł z VAT 457,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-Bullet)

Ubiquiti UniFi Protect G4-Bullet Camera (UVC-G4-Bullet)

Kamera 4Mpix 1440p (2688 x 1512), 24 FPS, matryca: 5 MP CMOS, zasilanie PoE 802.3af, wbudowany mikrofon, tryb nocny

Producent: Ubiquiti Networks

1 041,99 zł z VAT 847,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG105PE

TP-Link TL-SG105PE

Inteligentny 5-portowy switch Gigabit Ethernet, w tym 4x porty PoE+, w metalowej obudowie

Producent: TP-Link

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

szt

TP-Link LS1005G

TP-Link LS1005G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 10 Gb/s

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator