WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (US-16-150W) UniFi Switch 16, 150W

Producent: Ubiquiti Networks

1 292,12 zł z VAT 1 050,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

UBNT-US-16-150W jest zarządzalnym switchem PoE+ Gigabit firmy Ubiquiti. Urządzenie zostało wyposażone w 16 portów 1Gb/s. Funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at. Dodatkowo istnieje możliwość zasilania urządzeń poprzez Passive PoE 24V. Urządzenie przystosowane jest do montażu w szafie rack 19" 1U.

Najważniejsze cechy:
  • 16 Gigabitowych portów RJ45
  • Całkowita przepustowość 18 Gbps
  • Maksymalny pobór mocy: 150W
  • Wspiera PoE+ IEEE 802.3at/af i Pasywne PoE 24V
  • Możliwość montażu w szafie Rack 19" 1U
Wymiary
485 x 43.7 x 285.4 mm
Masa
4.7 kg
Przepustowość (non-blocking)
26 Gbps
Maksymalna przepustowość
52 Gbps
Przepustowość portów
38.69 Mpps
Maksymalny pobór mocy
250W
Zasilanie
100-240VAC/50-60 Hz, Universal Input
Zasilacz
AC/DC, wbudowany, 250W DC
LEDs/Port RJ45 Data Ports SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity Speed/Link/Activity
Interfejsy
16x 10/100/1000Mbps porty Ethernet RJ45 2x 1Gbps porty SFP
Interfejs zarządzania
(1) RJ45 Serial Port (zarezerwowany do użycia w przyszłości), Ethernet In/Out Band
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Do montażu w szafie rackowej
Tak, 1U
Zabezpieczenie ESD/EMP
Powietrzne: ±24 kV, Kontaktowe: ±24 kV
Temperatura pracy
-5 to 40° C (23 to 104° F)
Wilgotność pracy
5 to 95% niekondensująca
Wstrząsy i wibracje
ETSI300-019-1.4 Standard
PoE na Port
 
Interfejsy PoE
POE+ IEEE 802.3af/at (Piny 1, 2+; 3, 6-) 24VDC Passive PoE (Piny 4, 5+; 7, 8-)
Max. pobór mocy PoE+ na Port przy PSE
34.2W
Zakres napięcia w trybie 802.3at
50–57V
Max. pobór mocy przy pasywnym zasilaniu PoE na Port
17W
Zakres napięcia przy zasilaniu pasywnym PoE 24V
20-27V

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

195,26 zł z VAT 158,75 zł netto

szt

Ubiquiti (USG-PRO-4) UniFi Security Gateway PRO

1 204,05 zł z VAT 978,90 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ES-48-Lite) EdgeSwitch 48, Lite Non-POE

1 700,43 zł z VAT 1 382,46 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

646,06 zł z VAT 525,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator