WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1600G-52PS

Producent: TP-Link

1 874,84 zł z VAT 1 524,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznik T1600G-52PS wyposażony jest w 48 portów PoE 10/100/1000Mb/s zgodne ze standardami 802.3at/af mogące łącznie dostarczyć 384W mocy. Pozwala to na zasilenie na przykład wielu bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP. Ponadto, przełącznik wyposażony jest w 4 sloty SFP umożliwiające bardziej uniwersalne wykorzystanie urządzenia w sieci. Przełącznik zapewnia wysoką jakość pracy, zaawansowaną obsługę funkcji QoS, strategie ochrony przed zagrożeniami oraz funkcje zarządzania siecią w warstwie 2. Dzięki połączeniu tych wszystkich funkcji to urządzenie jest idealne dla zastosowań sieciowych w małych i średnich firmach.

Urządzenie T1600G-52PS oferuje wiele funkcji zabezpieczających. Funkcja Storm Control chroni przed wystąpieniem efektów Broadcast, Multicast oraz Unknown Unicast Storm. Obsługa funkcji Quality of Service (QoS, od L2 do L4) umożliwia kierowanie ruchem sieciowym zapewniając płynną i szybszą transmisję danych. Do zarządzania przełącznikiem służy przyjazny interfejs dostępny przez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, co wraz z wykorzystaniem protokołów SNMP oraz RMON zapewnia łatwą instalację i zarządzanie urządzeniem przy mniejszych przestojach. Przełącznik T1600G-52PS TP-LINK stanowi idealne rozwiązanie dla podłączenia większej ilości urządzeń wymagających zasilania poprzez kable Ethernet.

Najważniejsze cechy:
  • 48 portów PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 384W
  • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+ pozwala na zwiększenie wydajności sieci
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping.
  • Obsługa IPv6 z możliwością podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD snooping oraz IPv6 neighbor discovery
  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.
CECHY SPRZĘTOWE
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Porty
48 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
4 gigabitowe sloty SFP
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższej (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy
Nie - 3 wentylatory
Zasilanie
100~240VAC, 50/60Hz
Pobór prądu
Maksymalnie(PoE włączone): 470,4W (220V/50Hz)
Maksymalnie (PoE wyłączone): 46,5W (220V/50Hz)
Porty PoE+ (RJ45)
Zgodność ze standardami: 802.3at/af
Liczba portów PoE+: 48 Maksymalna łączna moc podłączonych urządzeń: 384W
Wymiary (S x G x W)
440*330*44 mm (17,3*13*1,73 cala)
WYDAJNOŚĆ
 
Przepustowość
104Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów
77,4Mp/s
Tablica adresów MAC
16K
Ramki jumbo
9KB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (niebieski)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 2m (zielony)

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

szt

Półka do szafy 19" z otworami, 550 mm, 1U, wysuwana, czarna

NOWOŚĆ!

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą

NOWOŚĆ!

Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą

48-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19"

294,95 zł z VAT 239,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Switch PoE 8-portowy 24V/48V Gigabitowy

Switch PoE 8-portowy 24V/48V Gigabitowy

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet z 7 portami PoE

Producent: ZhangQing

336,12 zł z VAT 273,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-3630-28PC/SI

D-Link DGS-3630-28PC/SI

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 28-portowy przełącznik PoE warstwy L3, wyposażony w 20x gigabitowych portów PoE BASE-T, 4x gigabitowe porty SFP Combo i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

10 261,29 zł z VAT 8 342,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator