WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TXM431-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

Producent: TP-Link

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

TP-Link TXM431-SR to moduł SFP+ LC 10GBase-SR. TXM431-SR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to wielomodowy moduł SFP+ 10GBASE-SR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 300m lub 33m dla światłowodów odpowiednio 50/125µm oraz 62.5/125µm.

Najważniejsze cechy:
  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-Link
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Zawartość opakowania
• 10G SFP+ Module TXM431-SR
• Installation Guide
Karta sieciowa
Standardy i protokoły
IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali
850nm
Zasilanie
3,3V
Typ światłowodu
50/125um lub 62.5/125um, wielomodowy
Maks. długość kabla
300m lub 33m
Prędkość transmisji
10Gb/s
Typ portów
LC/UPC
Moc nadajnika
1,0dBm(Max)
-7,3dBm(Min)
Moc odbiornika
-1,0dBm(Max)
-9,9dBm(Min)
Czułość
-11,1dBm
Certyfikaty
FCC, CE
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

TP-Link DS-PMA-C+

NOWOŚĆ

TP-Link DS-PMA-C+

 Jednowłóknowy moduł SFP GPON klasy C+, SC/UPC, Tx: 1490 nm, Rx: 1310 nm, 20km, DDM

Producent: TP-Link

298,40 zł z VAT 242,60 zł netto

szt