WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19", 24x SC Simplex, 1U

Producent: brak danych

126,17 zł z VAT 102,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa do montażu w szafie RACK 19 24xSC.

Najważniejsze cechy:

  • obudowa RACK 19, wysokość 1 U;
  • zastosowanie wewnątrz pomieszczeń (indoor);
  • 24xSC
  • kolor: czarny

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,81 zł z VAT 14,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

11,96 zł z VAT 9,72 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,06 zł z VAT 2,49 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

933,57 zł z VAT 759,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/APC

282,90 zł z VAT 230,00 zł netto

szt

Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C2-16S (P025)

Przełącznica FOB-C2-18S umożliwia organizację do 60 (5x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.

Producent: Tracom

103,33 zł z VAT 84,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator