WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19", 24x SC Simplex, 1U

Producent: brak danych

102,88 zł z VAT 83,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa do montażu w szafie RACK 19 24xSC.

Najważniejsze cechy:

  • obudowa RACK 19, wysokość 1 U;
  • zastosowanie wewnątrz pomieszczeń (indoor);
  • 24xSC
  • kolor: czarny

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

16,90 zł z VAT 13,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

638,46 zł z VAT 519,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

114,93 zł z VAT 93,44 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 3U 72xSC Simplex, wysuwana

223,86 zł z VAT 182,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator