WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19", 24x SC Simplex, 1U

Producent: brak danych

104,08 zł z VAT 84,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa do montażu w szafie RACK 19 24xSC.

Najważniejsze cechy:

  • obudowa RACK 19, wysokość 1 U;
  • zastosowanie wewnątrz pomieszczeń (indoor);
  • 24xSC
  • kolor: czarny

 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,90 zł z VAT 3,17 zł netto

szt

RouterBoard RB3011UiAS-RM

RouterBoard RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

646,06 zł z VAT 525,25 zł netto

szt

TP-Link T1600G-28TS

TP-Link T1600G-28TS

Gigabitowy przełącznik inteligentny wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP.

Producent: TP-Link

485,85 zł z VAT 395,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator