WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 3m

Producent: Opto

11,24 zł z VAT 9,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 3m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1.5m Loose Tube (Easy Strip)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator