WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 3m

Producent: Opto

11,12 zł z VAT 9,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 3m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator