WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafa wisząca 19" 9U, 450mm, drzwi szklane, szara

Producent: StalFlex

280,44 zł z VAT 228,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 20,79 zł

Dostępność: Dostępny

Szafa nadaje się idealnie do zastosowania zarówno w firmach jak i domu. Swoje zastosowanie znajdzie w montażu systemów monitoringu, sieci komputerowych, kontroli dostępu i systemach alarmowych. Wyróżnia się niezwykle łatwym i intuicyjnym montażem. Konstrukcja szafy pozwala na umieszczenie w niej półki rackowej o maksymalnej głębokości: 350 mm. W dolnej i górnej części szafy znajduje się dedykowane miejsce na wentylator o wymiarach: 120 mm x 120 mm (rozstaw śrub: 105 mm x 105 mm). Dodatkowy komfort montażu zapewniają proste w instalacji drzwi z możliwością wyboru (prawe/lewe). Drzwi zamykane są na zamek patentowy (w zestawie z kompletem dwóch kluczy).
Wnętrze szafy zaprojektowano w taki sposób, aby po zamontowaniu półki o maksymalnej dopuszczalnej głębokości, w jej wnętrzu pozostawała wolna przestrzeń:
  • ok. 30 mm w jej tylnej części - zagospodarowanej specjalnie po to, aby ułatwić montaż okablowania,
  • ok. 50 mm w jej przedniej części - tak aby w bezpieczny sposób umieścić w niej np. złącza ethernetowe, czy światłowodowe).
Specyfikacja techniczna:
Wysokość robocza
9U
Wymiary
460mm x 545mm x 450mm (wysokość/szerokość/głębokość)
Materiał
Stal bezszwowa
Malowanie
Proszkowe
Obciążalność
60kg
Drzwi przednie
Szyba hartowana 4mm
Belki montażowe
1 para (przód)
Przepusty kablowe
2 szt. (80x40mm)
Masa
6kg
Kolor
Szary RAL7035
Pakowanie
1 paczka
Montaż
Do złożenia

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A

Zasilacz buforowy AD-155A

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 13,8V/11A

Producent: Mean Well

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,47 zł z VAT 16,64 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi metalowe, czarna

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi metalowe, czarna

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi metalowe

Producent: StalFlex

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 18U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 18U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa 18U 19", 600x450x901 mm, drzwi szklane

Producent: Lanberg

425,58 zł z VAT 346,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator