WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 24 otworów wykonane pod adaptery SC Duplex
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
210 mm
Waga
3 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,05 zł z VAT 1,67 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,85 zł z VAT 3,13 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

139,48 zł z VAT 113,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

23,64 zł z VAT 19,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

110,70 zł z VAT 90,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator