WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 24 otworów wykonane pod adaptery SC Duplex
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
210 mm
Waga
3 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C-12S (P4112 v.2)

Przełącznica FOB-C2-12S umożliwia organizację do 12 (1x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.

Producent: Tracom

73,95 zł z VAT 60,12 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator