WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa, wykona z blachy 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na mocowaniach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
  • Posiada 12 otworów wykonane pod adaptery SC Duplex
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
210 mm
Waga
3 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel STP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

140,96 zł z VAT 114,60 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 12U 19", 600x600x450 mm, drzwi szklane kolor czarny

Producent: Lanberg

338,87 zł z VAT 275,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

47,13 zł z VAT 38,32 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,33 zł z VAT 40,92 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator