WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,51 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/UPC
Średnica kabla: 3.0mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (niebieski)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

236,98 zł z VAT 192,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

141,55 zł z VAT 115,08 zł netto

szt

Tenda U6 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Tenda U6 bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB 300 Mb/s

Bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB, 2x2 MIMO, 300 Mb/s, antena OFC 6dBi

Producent: Tenda

39,85 zł z VAT 32,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C430, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

147,35 zł z VAT 119,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator