WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,67 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/UPC
Średnica kabla: 3.0mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

81,80 zł z VAT 66,50 zł netto

szt

TP-Link TL-WA854RE

TP-Link TL-WA854RE

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300 Mb/s

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Tenda SG105

Tenda SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Tenda

57,00 zł z VAT 46,34 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

226,01 zł z VAT 183,75 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC kasetkowy (casette)

50,79 zł z VAT 41,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

125,29 zł z VAT 101,86 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator