WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą

Najniższa cena z 30 dni: 3,22 zł

PROMOCJA 1,22 zł z VAT 3,22 zł 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Części złącza SC/UPC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/UPC
Średnica kabla: 3.0mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/APC (ZTE chipset)

86,70 zł z VAT 70,49 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Fast Connector SC/UPC v.2

Fast Connector SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

Producent: Opto

7,56 zł z VAT 6,15 zł netto

szt

TP-Link LS1005G

TP-Link LS1005G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 10 Gb/s

Producent: TP-Link

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Tenda AC8

BESTSELLER

Tenda AC8

Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200
Kup 3 szt. a 4-tą szt. otrzymasz GRATIS! 
Sprawdź wszystkie modele objęte promocją!

Producent: Tenda

123,98 zł z VAT 100,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti

99,62 zł z VAT 80,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti 25Gbps SFP28 Direct Attach Cable, 1m (UACC-DAC-SFP28-1M)

Ubiquiti 25Gbps SFP28 Direct Attach Cable, 1m (UACC-DAC-SFP28-1M)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 1m

Producent: Ubiquiti

115,20 zł z VAT 93,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator