WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m G657A2

Producent: Opto

25,88 zł z VAT 21,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 5m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy prosty 40

24,85 zł z VAT 20,20 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord ekranowany

3,33 zł z VAT 2,71 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-5AC-400-ISO) PowerBeam 5AC 25dBi 5GHz 400 ISO

520,67 zł z VAT 423,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

273,06 zł z VAT 222,00 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

732,53 zł z VAT 595,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,31 zł z VAT 14,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

27,40 zł z VAT 22,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator