WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m G657A2

Producent: Opto

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 7m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,04 zł z VAT 17,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Końcówka kątowa do akumulatora ML062

1,97 zł z VAT 1,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

26,37 zł z VAT 21,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

17,63 zł z VAT 14,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator