WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

106,84 zł z VAT 86,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-1G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1Gbps. Wersja BiDi (BiDirectional) została zaprojektowana w celu wykorzystania istniejącej infrastruktury. W przypadku użycia wersji BiDi należy stosować parę modułów, jako że para używa dwóch różnych długości fali dla transmisji dwukierunkowej po jednym włóknie światłowodowym (osobna długość dla każdego kierunku).

Najważniejsze cechy:
  • Single-Mode Fiber
  • 1x złącze LC
  • Długość fali TX 1310/1550nm
  • Długość fali RX 1310/1550nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 3km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 3 gniazdowy

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

TP-Link T1500G-10PS

TP-Link T1500G-10PS

Przełącznik Smart JetStream, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

416,45 zł z VAT 338,58 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (pomarańczowy)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (pomarańczowy)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (PrismAP-5-90) airMaxAC Isolation Antenna horn, 5GHz 90 degree

Ubiquiti (PrismAP-5-90) airMaxAC Isolation Antenna horn, 5GHz 90 degree

Antena sektorowa z szerokością wiązki 90°.

Producent: Ubiquiti Networks

325,62 zł z VAT 264,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

384,15 zł z VAT 312,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator