WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

131,07 zł z VAT 106,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-1G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1Gbps. Wersja BiDi (BiDirectional) została zaprojektowana w celu wykorzystania istniejącej infrastruktury. W przypadku użycia wersji BiDi należy stosować parę modułów, jako że para używa dwóch różnych długości fali dla transmisji dwukierunkowej po jednym włóknie światłowodowym (osobna długość dla każdego kierunku).

Najważniejsze cechy:
  • Single-Mode Fiber
  • 1x złącze LC
  • Długość fali TX 1310/1550nm
  • Długość fali RX 1310/1550nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 3km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

548,01 zł z VAT 445,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik BaseBox 2 - Outdoor (RB912UAG-2HPnD-OUT)

MikroTik BaseBox 2 - Outdoor (RB912UAG-2HPnD-OUT)

2.4Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, slot miniPCI-e, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

409,37 zł z VAT 332,82 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-5) UniFi UAP-AC PRO 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

3 570,70 zł z VAT 2 903,01 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

113,90 zł z VAT 92,60 zł netto

szt

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 180°. Zaprojektowana do połączeń wielopunktowych.

Producent: MikroTik

977,70 zł z VAT 794,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti Networks

221,13 zł z VAT 179,78 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

913,91 zł z VAT 743,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator