WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-1G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1Gbps. Wersja BiDi (BiDirectional) została zaprojektowana w celu wykorzystania istniejącej infrastruktury. W przypadku użycia wersji BiDi należy stosować parę modułów, jako że para używa dwóch różnych długości fali dla transmisji dwukierunkowej po jednym włóknie światłowodowym (osobna długość dla każdego kierunku).

Najważniejsze cechy:
  • Single-Mode Fiber
  • 1x złącze LC
  • Długość fali TX 1310/1550nm
  • Długość fali RX 1310/1550nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 3km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

528,90 zł z VAT 430,00 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,49 zł z VAT 2,84 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Ubiquiti (N-SW) NanoSwitch

Ubiquiti (N-SW) NanoSwitch

4 gigabitowe porty Ethernet: 1x wejście PoE (24V), 3x wyjście PoE (passthrough)

Producent: Ubiquiti Networks

164,44 zł z VAT 133,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

35,67 zł z VAT 172,20 zł 29,00 zł netto

szt

Ubiquiti (EP-54V-150W-AC) Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W

353,77 zł z VAT 287,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator