WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

105,42 zł z VAT 85,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-1G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 3km oraz o szybkości transmisji do 1Gbps. Wersja BiDi (BiDirectional) została zaprojektowana w celu wykorzystania istniejącej infrastruktury. W przypadku użycia wersji BiDi należy stosować parę modułów, jako że para używa dwóch różnych długości fali dla transmisji dwukierunkowej po jednym włóknie światłowodowym (osobna długość dla każdego kierunku).

Najważniejsze cechy:
  • Single-Mode Fiber
  • 1x złącze LC
  • Długość fali TX 1310/1550nm
  • Długość fali RX 1310/1550nm
  • Prędkoś transmisji 1 Gbps SFP
  • Długość połączenia 3km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,63 zł z VAT 7,83 zł netto

szt

TP-Link T1500G-10PS

TP-Link T1500G-10PS

Przełącznik Smart JetStream, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

450,18 zł z VAT 366,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (pomarańczowy)

1,41 zł z VAT 1,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,46 zł z VAT 7,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 214,30 zł z VAT 3 426,26 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac Prism

RF Elements TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac Prism

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenie Rocket™ jest kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.

Producent: RF Elements

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator