WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

720,51 zł z VAT 585,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-10G-S został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps. Wersja BiDi (BiDirectional) została zaprojektowana w celu wykorzystania istniejącej infrastruktury. W przypadku użycia wersji BiDi należy stosować parę modułów, jako że para używa dwóch różnych długości fali dla transmisji dwukierunkowej po jednym włóknie światłowodowym (osobna długość dla każdego kierunku).

Najważniejsze cechy:
  • Single-Mode Fiber
  • 1x złącze LC
  • Długość fali TX 1270/1330nm
  • Długość fali RX 1270/1330nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP
  • Długość połączenia 10km
  • W zestawie 2 sztuki

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

102,72 zł z VAT 83,51 zł netto

szt

Ubiquiti U-Installer

440,99 zł z VAT 358,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator