WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

490,76 zł z VAT 398,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.

Najważniejsze cechy:
  • Singlei-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 1310nm
  • Długość fali RX 1310nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP
  • Długość połączenia 10km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

94,28 zł z VAT 76,65 zł netto

szt

Ubiquiti (US-24) UniFi Switch 24, Non-PoE

1 091,82 zł z VAT 887,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,73 zł z VAT 3,03 zł netto

szt

Obudowa ze stelażem zapasu kabla ZK-50/50/20

230,99 zł z VAT 187,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Antena 3Ghz o zysku 22dBi. Zestaw nie posiada radia 3GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

156,00 zł z VAT 126,83 zł netto

szt

Ubiquiti Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W-AC)

428,38 zł z VAT 348,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator