WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

379,14 zł z VAT 308,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.

Najważniejsze cechy:
  • Singlei-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 1310nm
  • Długość fali RX 1310nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP
  • Długość połączenia 10km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,71 zł z VAT 14,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

18,55 zł z VAT 15,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,14 zł z VAT 7,43 zł netto

szt

Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount

Ubiquiti (CKG2-RM) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", Cloud Key Gen2 Rack Mount

Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" urządzeń z serii UniFi Cloud Key Gen2 marki Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

427,14 zł z VAT 347,27 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Switch Pro 48 POE Gen2 (USW-Pro-48-POE)

UniFi Pro Switch 48 PoE, przełącznik z 48x portami gigabitowymi 10/100/1000Mb/s w tym 40x PoE+ i 8x PoE++ oraz 4x slotami SFP+

Producent: Ubiquiti Networks

4 662,95 zł z VAT 3 791,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Zintegrowany komputer i kontroler programowy do konfiguracji sieci za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną UniFi

Producent: Ubiquiti Networks

758,59 zł z VAT 616,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

101,24 zł z VAT 82,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator