WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

Producent: Ubiquiti Networks

380,13 zł z VAT 309,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP oferowane przez Ubiquiti zostały stworzone dla światłowodowych połączeń pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w gniazda SFP.

Model UBNT-UF-SM-10G został zaprojektowany do połączeń o długości do 10km oraz o szybkości transmisji do 10Gbps.

Najważniejsze cechy:
  • Singlei-Mode Fiber
  • 2x złącze LC
  • Długość fali TX 1310nm
  • Długość fali RX 1310nm
  • Prędkoś transmisji 10 Gbps SFP
  • Długość połączenia 10km
  • W zestawie 2 sztuki

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,28 zł z VAT 14,05 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

118,56 zł z VAT 96,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

197,88 zł z VAT 160,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (CRM-P) CRM Point - Central Management

419,38 zł z VAT 340,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator