WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti U-Installer

Producent: Ubiquiti Networks

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Urządzenie U-Installer umożliwia konfigurację urządzeń CPE przy użyciu tableta lub smartfona. U-Installer posiada wbudowany moduł radiowy, dzięki któremu urządzenie tworzy własną sieć bezprzewodową umożliwiając bezprzewodową łączność w celu konfiguracji urządzenia CPE.

U-Installer posiada wbudowaną baterię - nie istnieje konieczność podłączania urządzenia do zasilania. Ponadto, dzięki opcji zasilania urządzeń przy użyciu pasywnego PoE oraz możliwości podłączenia zewnętrznego pakietu baterii, U-Installer zapewnia zasilanie konfigurowanego urządzenia CPE.

Aplikacja UNMS, umożliwiająca konfigurację urządzeń CPE przy użyciu tableta lub smartfona, dostarcza bezpośreni dostęp do interfejsu konfiguracyjnego airOS. Aplikacja może być pobrana z App Store (iOS) lub Google Play™ (Android). UNMS umożliwia konfigurację i zarządzanie urządzeniami CPE.

Wymiary
93 x 57 x 38.2 mm
Procesor
Atheros MIPS 74KC, 560MHz
Pamięć RAM
64 MB DDR2
Przyciski
1x Reset U-Installer
1x Reset zewnętrznego urządzenia airMAX
1x Power On/Off
Interfejs sieciowy
1x Port Ethernet 10/100
Wi-Fi
Porty
1x Port USB-C
Wyjście pasywnego PoE
Napięcie: 24V Maksymalna moc: 12W
Interfejs zarządzania
Wi-Fi
Częstotliwość Wi-Fi
2.4 GHz
Standard Wi-Fi
802.11b/g/n
Metoda zasilania
Wewnętrzna bateria
Przenośny zestaw baterii USB: 5V, 3A (Brak w komplecie)
Zasilacz
5V, 3A
Obsługiwany zakres napięć wejściowych
4.95 - 5.05V
Maksymalny pobór mocy
U-Installer: 3W U-Installer z urządzeniem CPE: 15W
Diody LED
1x Wi-Fi 4x Bateria
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
24kV
Temperatura pracy
0° do 35° C
Wilgotność pracy
5% do 95%, niekondensująca
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

227,92 zł z VAT 185,30 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

335,95 zł z VAT 273,13 zł netto

szt

Ubiquiti (RP-5AC-GEN2) Rocket 5AC, PRISM Gen2

Ubiquiti (RP-5AC-GEN2) Rocket 5AC, PRISM Gen2

Urządzenie pracujące w standardzie 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

1 152,24 zł z VAT 936,78 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,61 zł z VAT 4,56 zł netto

szt

Ubiquiti UISP airMAX NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL, LOCO5AC)

Ubiquiti UISP airMAX NanoStation 5AC Loco (NS-5ACL, LOCO5AC)

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

297,60 zł z VAT 241,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT-4) UFiber, 4-port GPON OLT

4x GPON OLT SFP , 1x 10 Gb/s SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

4 904,29 zł z VAT 3 987,23 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

360,59 zł z VAT 293,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt