WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti U-Installer

Producent: Ubiquiti Networks

457,29 zł z VAT 371,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Urządzenie U-Installer umożliwia konfigurację urządzeń CPE przy użyciu tableta lub smartfona. U-Installer posiada wbudowany moduł radiowy, dzięki któremu urządzenie tworzy własną sieć bezprzewodową umożliwiając bezprzewodową łączność w celu konfiguracji urządzenia CPE.

U-Installer posiada wbudowaną baterię - nie istnieje konieczność podłączania urządzenia do zasilania. Ponadto, dzięki opcji zasilania urządzeń przy użyciu pasywnego PoE oraz możliwości podłączenia zewnętrznego pakietu baterii, U-Installer zapewnia zasilanie konfigurowanego urządzenia CPE.

Aplikacja UNMS, umożliwiająca konfigurację urządzeń CPE przy użyciu tableta lub smartfona, dostarcza bezpośreni dostęp do interfejsu konfiguracyjnego airOS. Aplikacja może być pobrana z App Store (iOS) lub Google Play™ (Android). UNMS umożliwia konfigurację i zarządzanie urządzeniami CPE.

Wymiary
93 x 57 x 38.2 mm
Procesor
Atheros MIPS 74KC, 560MHz
Pamięć RAM
64 MB DDR2
Przyciski
1x Reset U-Installer
1x Reset zewnętrznego urządzenia airMAX
1x Power On/Off
Interfejs sieciowy
1x Port Ethernet 10/100
Wi-Fi
Porty
1x Port USB-C
Wyjście pasywnego PoE
Napięcie: 24V Maksymalna moc: 12W
Interfejs zarządzania
Wi-Fi
Częstotliwość Wi-Fi
2.4 GHz
Standard Wi-Fi
802.11b/g/n
Metoda zasilania
Wewnętrzna bateria
Przenośny zestaw baterii USB: 5V, 3A (Brak w komplecie)
Zasilacz
5V, 3A
Obsługiwany zakres napięć wejściowych
4.95 - 5.05V
Maksymalny pobór mocy
U-Installer: 3W U-Installer z urządzeniem CPE: 15W
Diody LED
1x Wi-Fi 4x Bateria
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
24kV
Temperatura pracy
0° do 35° C
Wilgotność pracy
5% do 95%, niekondensująca
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

372,21 zł z VAT 302,61 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

197,27 zł z VAT 160,38 zł netto

szt

Ubiquiti (CRM-P) CRM Point - Central Management

436,02 zł z VAT 354,49 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-16-150W) EdgeSwitch 16, 150W

1 314,57 zł z VAT 1 068,76 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-5XP) EdgeSwitch 5XP

Ubiquiti (ES-5XP) EdgeSwitch 5XP

5-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE dla każdego portu. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

381,25 zł z VAT 309,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

78,70 zł z VAT 63,98 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

Ubiquiti (UF-OLT) UFiber, 8-port GPON OLT

8x GPON OLT SFP, 2x 1G/10G SFP+
DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

7 072,00 zł z VAT 5 749,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator