WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

Producent: MikroTik

222,45 zł z VAT 180,85 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Disc Lite5 ac to zintegrowane urządzenie bezprzewodowe pracująca w paśmie 5 GHz. Wspiera standardy IEEE 802.11 a/n/ac i obsługuje podwójną polaryzację (2x2 MIMO / dual chain). Wyposażone zostało w wydajny, czterordzeniowy procesor IPQ-4018 o taktowaniu 716 MHz i 256 MB pamięci RAM. Posiada gigabitowy port Ethernet umożliwiający pełne wykorzystanie oferowanej przepustowości. Disc Lite5 ac ma zintegrowaną antenę typu short backfire o zysku energetycznym 21 dBi. Szerokość wiązki głównej wynosi około 12°, a więc posiada kierunkową charakterystykę.

Oferowany produkt wyposażony jest w system RouterOS z licencją Level 3. Może być wykorzystywany jako urządzenie klienckie w połączeniach typu punkt-wielopunkt lub do zestawienia mostu radiowego punkt-punkt. Zasilanie odbywa się poprzez pasywne PoE, napięcie wejściowe wynosi 10 - 30 V DC, w zestawie dołączony jest zasilacz 24 V, 0.38 A. Urządzenie od razu po wyjęciu z pudełka jest gotowe do montażu. Dołączona opaska zaciskowa umożliwia powieszenie na słupie, ale w razie potrzeby można zastosować również inny uchwyt, np. oryginalny uchwyt z SXT lub quickMOUNT pro.

Najważniejsze cechy:
  • czterordzeniowy procesor IPQ-4018 o taktowaniu 716 MHz
  • 256 MB pamięci RAM
  • pasmo 5 GHz
  • standardy IEEE 802.11 a/n/ac
  • gigabitowy port Ethernet
  • zysk energetyczny 21 dBi
  • średnica 265 mm
  • System RouterOS level 3
RBDiscG-5acD
 
Procesor
IPQ-4018
Taktowanie
716 MHz
Ilość rdzeni
4
Pamięć RAM
256 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Interfejs Ethernet
1 gigabitowy port Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Automatyczne krosowanie MDI/X
Standardy
IEEE 802.11 a/n/ac
Zakres częstotliwości
5150 - 5875 MHz
Sposób zasilania
Pasywne PoE
Zakres napięcia
10 - 30 V DC
Maksymalny pobór mocy
7 W
Diody LED
8 diod
Wymiary
Średnica: 265 mm
Wysokość: 80 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 3

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

Uchwyt nasłupowy przeznaczony do urządzeń MikroTik z serii SXTsq oraz Disc 5.

Producent: MikroTik

11,34 zł z VAT 9,22 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,16 zł z VAT 1,76 zł netto

szt

MikroTik BaseBox 5 - Outdoor (RB912UAG-5HPnD-OUT)

MikroTik BaseBox 5 - Outdoor (RB912UAG-5HPnD-OUT)

5Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, slot miniPCI-e, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

336,38 zł z VAT 273,48 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-12F) EdgeSwitch 12 Fiber

922,34 zł z VAT 749,87 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

260,43 zł z VAT 211,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-4C-20S-4S+RM

Zarządzalny switch wyposażony w 4 porty Combo (SFP + Ethernet), 20 slotów SFP oraz 4 sloty SFP+.

Producent: MikroTik

1 399,79 zł z VAT 1 138,04 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

450,32 zł z VAT 366,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator