WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

Producent: MikroTik

475,52 zł z VAT 386,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard SXT LTE kit to nowa, ulepszona wersja SXT LTE. Posiada wbudowany modem 2G/3G/4G/LTE, podczas gdy jego poprzednik był kompatybilny tylko z dwoma pasmami LTE. Maksymalna przepustowość transmisji komórkowej wynosi 150 Mb/s przy pobieraniu danych i 50 Mb/s przy ich wysyłaniu.
SXT LTE kit zostało wyposażaone w dwa sloty na kartę miniSIM, slot miniPCI-e oraz dwa porty fast Ethernet. Urządzenie jest dostosowane do instalacji na zewnątrz budynków, doskonale sprawdzając się w miejscach, w których nie można uzyskać dobrego zasięgu sieci komórkowej. O jakości połączenia informują diody LED, dzięki którym możemy ustawić SXT w odpowiednim miejscu i kierunku. SXT LTE kit posiada antenę o zysku 9 dBi zapewniającą dobre połączenie w miejscach, w których inne urządzenia nie dają sobie rady.
 
Nowe SXT LTE może być zasilane poprzez pasywne PoE lub zgodne ze standardem 802.3 af/at. W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V DC oraz PoE injector. Urządzenie wyposażone jest w procesor QCA9531 o taktowaniu 650 MHz i 64 MB pamięci RAM. 
 
Urządzenie można zamontować na ścianie za pomocą uchwytu quickMount Extra.
 
Najważniejsze cechy:
  • praca w pasmach 2G/3G/4G/LTE
  • przepustowość do 150 Mb/s przy pobieraniu danych i 50 Mb/s przy wysyłaniu
  • 2 sloty na kartę miniSIM
  • 1 slot miniPCI-e
  • diody LED informujące o zasięgu
  • 2 porty fast Ethernet (1 port z PoE OUT)
  • antena o zysku 9 dBi
  • zasilanie PoE
SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)
 
Procesor
QCA9531
Architektura
MIPSBE
Ilość rdzeni
1
Taktowanie
650 MHz
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Port Ethernet
2 porty fast Ethernet 10/100 Mb/s
Sloty SIM
2x miniSIM
Sloty miniPCI-e
1
Wejście zasilania
PoE pasywne lub 802.3af/at
Wyjście zasilania
Pasywne PoE
Zakres napięcia
18 - 57 V DC
Maksymalny pobór mocy
6 W
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 3
Wymiary
140 x 140 x 103 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Właściwości transmisji bezprzewodowej
 
Kategoria 2G
Class12
Kategoria 3G
R7 (21 Mb/s downlink, 5,76 Mb/s w uplink)
LTE
4 (150 Mb/s downlink / 50 Mb/s uplink)
Pasma LTE FDD
1 (2100 MHz) 2 (1900 MHz) 3 (1800 MHz) 7 (2600 MHz) 8 (900 MHz) 20 (800 MHz)
Pasma LTE TDD
38 (2600 MHz) 40 (2300 MHz)

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail U.FL - SMA/ż (20 cm)

16,01 zł z VAT 13,02 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,54 zł z VAT 68,73 zł netto

szt

Przewód telefoniczny, czarny 100 m

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E

Inteligentny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

216,63 zł z VAT 176,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard NetMetal 5 (RB922UAGS-5HPacD-NM)

RouterBoard NetMetal 5 (RB922UAGS-5HPacD-NM)

Wersja ze slotem miniPCI-e, Dual Chain.

Producent: MikroTik

549,48 zł z VAT 446,73 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

290,60 zł z VAT 236,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator