WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kabel HDMI 1.4, długość 1m

Producent: Lanberg

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel HDMI 1.4 o długośc 1m jest idealnym rozwiązaniem do przesyłu audiowizualnego między urządzeniami multimedialnymi takimi jak komputery, monitory, telewizory, NAS-y, laptopy, projektory czy konsole.  
 
Specyfikacja:
 
Końcówki
HDMI męski
Wersja
1.4
Maks. rozdzielczość
1080
AWG
32 CCS
Materiał płaszcza izolacyjnego
LD-PE
Budowa kabla
5 par, 4C, przewód uziemiający, ekranujące warstwy folii, PVC
Średnica długości płaszcza PVC
7.0 mm
Ilość pinów
19
Wytrzymałość dielektryczna
DC 300V / 1S
Rezystancja styku
10 Om (max)
Rezystacja izolacji
>= 5m Om
Kolor
czarny
Długość
100 cm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

266,84 zł z VAT 216,94 zł netto

szt

Maszt TV L

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,64 zł z VAT 26,54 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

107,11 zł z VAT 87,08 zł netto

szt

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

MikroTik LHG XL HP5 (RBLHG-5HPnD-XL)

Moc 28 dBm, zysk anteny 27 dBi

Producent: MikroTik

297,01 zł z VAT 241,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Złącze kompresyjne kątowe 90 F 113

Złącze kompresyjne kątowe 90 F 113

Złącze kątowe 90 F przeznaczone do kabli marki Triset

Producent: Master Connectors

3,75 zł z VAT 3,05 zł netto

szt

Kruger&Matz Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC LAN (KM0550)

Kruger&Matz Tuner cyfrowy DVB-T2 H.265 HEVC LAN (KM0550)

Wejścia / Wyjścia: SCART, HDMI (576I/P, 720I/P, 1080I/P) USB 2.0, 1x IEC konektor (ANT IN), RJ45

Producent: Kruger&Matz

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator