WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti Moduł prostownik DC dla EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W-DC)

Producent: Ubiquiti Networks

321,66 zł z VAT 261,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti EP-54V-150W-DC to moduł, prostownik DC dla urządzenia Ubiquiti EdgePower 54V 150W. Umożliwia podłączenie szeregowo 2, 3 lub 4 akumulatorów jako awaryjne źródło zasilania. Dzięki temu EdgePower może pełnić funkcję siłowni telekomunikacyjnej o małej mocy. Prostownik DC wyróżnia szeroki zakres napięcia wejściowego - od 22 do 60 V. Moduł DC posiada zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem oraz umożliwia ładowanie akumulatora.

EP-54V-150W-DC
 
Napięcie wejściowe
22 - 60 V DC
Napięcie wyjściowe
54 V
Moc
150 W
Rodzaj akumulatora
2 / 3 / 4 akumulatory kwasowo ołowiowe
Maksymalne napięcie ładowania
2 akumulatory: 26,8 - 27,5 V
3 akumulatory: 40,2 - 41,2 V
4 akumulatory: 53,6 - 55 V
Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem
2 akumulatory: 21,5 V
3 akumulatory: 32 V
4 akumulatory: 43 V
Prąd ładowania
2 akumulatory: 0,3 A
3 akumulatory: 0,3 A
4 akumulatory: 0,2 A
Diody LED
System On / Off
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%-90% RH
Ochrona ESD/EMP
Air: 8 kV
Contact: 6 kV
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti Moduł prostownik AC dla EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W-AC)

332,70 zł z VAT 270,49 zł netto

szt

Ubiquiti EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W)

Ubiquiti EdgePower 54V 150W (EP-54V-150W)

Urządzenie może pracować jako zasilacz lub siłownia telekomunikacyjna.

Producent: Ubiquiti Networks

802,05 zł z VAT 652,07 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,53 zł z VAT 32,14 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

197,32 zł z VAT 160,42 zł netto

szt

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

NOWOŚĆ!

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

Bezprzewodowy router dual band z portem USB i odłączalnymi antenami. Najbliższa dostawa: 24 marca 2021 r.

Producent: MikroTik

371,26 zł z VAT 301,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 24V 1.6A

Zasilacz 24V 1.6A

Zasilacz przeznaczony do płyt RB433/RB333

Producent: brak danych

36,78 zł z VAT 29,90 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 24V 2.5A (24HPOW)

61,54 zł z VAT 50,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator