WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Ubiquiti (F-POE-G2) FiberPoE Optical Data Transport for Outdoor PoE Devices

Producent: Ubiquiti Networks

123,39 zł z VAT 100,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti F-POE-G2 to drugiej generacji adapter Gigabit PoE z dodatkową ochroną przepięciowa EMI/ESD. W odróżnieniu od innych adapterów PoE doprowadza się do niego osobno zasilanie oraz sygnał kablem Ethernet. Dzięki takiemu zastosowaniu możliwe jest przesyłanie danych oraz zasilania na większe odległości. Urządzenie zostało wyposażone w gniazdo na wkładkę SFP, więc może służyć jako konwerter fiber to Ethernet.

Adapter PoE wyposażony jest w slot na gigabitową wkładkę SFP. FiberPoE może być zasilane poprzez terminal DC napięciem 24 / 50 V DC lub port RJ45 (DC In) napięciem 24 / 50 V DC. Za pośrednictwem portu PoE może także zasilać inne urządzenie, napięcie wyjściowe wynosi 24 lub 50 V DC. 

Uwaga: mediakonwerter działa tylko z urządzeniami z portem gigabitowym.
 
Najważniejsze cechy:
  • slot na wkładki SFP
  • terminal DC, wejście na 2 żyły, napięcie 24 lub 50 V
  • wejście RJ45, napięcie 24 V na 2 parach żył, 24 V na 4 parach lub 50 V na 4 parach
  • wyjście PoE, napięcie 24 V na 2 parach żył, 24 V na 4 parach lub 50 V na 4 parach
  • miejsce na zapas kabla
  • funkcjonalność mediakonwertera światłowodowego
Wymiary
196.4 x 93.5 x 32.4 mm
Waga
288g
Materiał obudowy
White Polycarbonate
Interfejsy
1x Gb/s SFP Port
1x DC Terminal Block
1x DC RJ45 Port DC Injection
1x 1000 Mbps Ethernet PoE Port
Pobór mocy
1.5W
Sposób zasilania do urządzenia
DC Terminal Block, 2-Wire, 24VDC or 50VDC
DC In RJ45 Port, 2-Pair (4, 5+; 7, 8-) (24VDC Input)
4-Pair (24VDC or 50VDC Input)
Passthrough PoE RJ45 Port, 2-Pair (4, 5+; 7, 8-) (24VDC Input)
4-Pair (24VDC or 50VDC Input) PoE Passthrough
Wyjście PoE
PoE RJ45 Port, 2-Pair (4, 5+; 7, 8-) (24VDC)
4-Pair (24VDC or 50VDC) PoE
Wyjście DC
Terminal Block, 2-Wire (24VDC or 50VDC)
Napięcie wejściowe DC
16 do 57V
LED
Biały: Zasilanie
Niebieski: Połączony
Niebieski (miga): Aktywność
Temperatura pracy
-30C .. +60C
Ochrona ESD/EMP
± 24KV Contact / Air for Ethernet
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

155,41 zł z VAT 126,35 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

95,35 zł z VAT 77,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator