WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (ETH-SP-G2) Ethernet Surge Protector

Producent: Ubiquiti Networks

51,02 zł z VAT 41,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti Ethernet Surge Protector (ETH-SP‑G2) służy do ochrony przed wyładowaniami atmosferycznymi zewnętrznych urządzeń zasilanych przez PoE. Urządzenie posiada 2 porty 10/100/1000 Mb/s. Netprotektor może pracować z zasilaczami 15V, 24V, 48V, 50V.

Wersja Generacji 2 różni się od poprzedniej tylko poprawioną wytrzymałością na przepięcia (maksymalny prąd 10 kA).

Najważniejsze cechy:
  • zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
  • maksymalny prąd przepięcia: 10 kA
  • 2x gigabitowe porty Ethernet
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • wsparcie dla PoE 802.3af
Wymiary
91 x 61 x 32.5 mm
Waga
80 g
Porty
2x RJ45
Zabezpieczenie ESD/EMP
Pochłania prąd przejściowy z odpowiedzią na przepięcia od 100V/s do 1kV/µs
Napięcie przebicia impulsowego DC
90V @ 100V/s
Maksymalne napięcie przebicia impulsowego
700V @ 1kV/us
Prąd wyładowania
10kA (Maximum) 0.5kA (Normal)
Maksymalna rezystancja izolacji
1G ohm @ 50V
Pojemność maksymalnae
1.0 pF @ 1 MHz
Zabezpieczenie przesyłu danych
RJ45 10/100/1000 Ethernet
IEEE 802.3af PoE Support
Tak
Certyfikat antyprzepięciowy
ETSI300-019-1.4 Standard
Temperatura pracy
-30 do 65° C
Wilgotność pracy
10 do 90% (bez kondensacji)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

CityBox 19 dBi (5GHz) dla płyt RB911-5Hn (D-dystanse)

CityBox 19 dBi (5GHz) dla płyt RB911-5Hn (D-dystanse)

Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 19 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą zakończona pigtailem mmcx, przeznaczona dla płyt RouterBOARD z serii 711, 911. Wersja z metalowymi dystansami mocującymi.

Producent: City Media

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

118,56 zł z VAT 96,39 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

szt

Tenda SG108

Tenda SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Tenda

97,03 zł z VAT 78,89 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq Lite60 (RBSXTsq-60ad)

RouterBoard SXTsq Lite60 (RBSXTsq-60ad)

Urządzenie klienckie lub punkt-punkt na odległość do 200m, 60GHz, standard 802.11ad.

Producent: MikroTik

245,48 zł z VAT 199,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz (POE-24-12W-OEM) PoE 24V 0.5A oem

Zasilacz (POE-24-12W-OEM) PoE 24V 0.5A oem

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych). Wersja OEM

Producent: Ubiquiti Networks

29,64 zł z VAT 24,10 zł netto

szt

Osłona czaszy paraboli RocketDish RD-30 HP

195,57 zł z VAT 159,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator