WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 0.5m

Producent: Delock

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Przewód USB marki Delock służy do wykonania połączenia pomiędzy urządzeniem ze złączem USB Typ-B a komputerem osobistym lub laptopem, który jest wyposażony w wolne gniazdo USB.

Wymagania systemowe: PC lub notebook z wolnym portem USB Typ-A.
 
Najważniejsze cechy:
  • Złącze: USB 2.0 Typ-A męski na Typ-B męski
  • 1x rdzeń ferrytowy
  • Średnica kabla: linia danych 28 AWG, linia zasilania 24 AWG
  • Średnica kabla: ok. 4 mm
  • Podwójne ekranowanie kabla
  • Szybkość transmisji danych do 480 Mb/s
  • Kolor: przezroczysty
  • Długość: 0,5 m
Złącze 1
1x USB 2.0 Typ-A męski
Złącze 2
1x USB 2.0 Typ-B męski
Szybkość transmisji danych
USB 2.0 do 480 Mb/s
Rdzeń ferrytowy
1x
Średnica kabla
4 mm
Wykończenie złącza
niklowane
Wykończenie pinów
pozłacane
Conductor gauge
linia danych 28 AWG
linia zasilania 24 AWG
Ekranowanie
podwójne
Długość
0,5 m 
Kolor
przezroczysty

Produkty Pokrewne/Powiązane

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 1.8m

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 1.8m

Złącze USB 2.0 Typ-A męski na Typ-B męski

Producent: Delock

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 1.0m

Kabel USB 2.0 A/m-B/m, 1.0m

Złącze USB 2.0 Typ-A męski na Typ-B męski

Producent: Delock

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,79 zł z VAT 4,71 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

90,92 zł z VAT 73,92 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

515,70 zł z VAT 419,27 zł netto

szt

Znaczniki kabla kat.6 (6,0-6,5 mm)

Znaczniki kabla kat.6 (6,0-6,5 mm)

Kolorowe, numerowane (0-9) znaczniki umożliwiające identyfikacje kabli o średnicy 6,0-6,5mm.

6,79 zł z VAT 5,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link UH720 7-portowy Hub USB 3.0 z dwoma portami ładującymi

TP-Link UH720 7-portowy Hub USB 3.0 z dwoma portami ładującymi

7-portowy Hub USB 3.0 z dwoma portami ładującymi.

Producent: TP-Link

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

Wentylator Chieftec AF-0825PWM (80x80x25)

26,81 zł z VAT 21,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator