WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Opaski wykonane są w 100% z nylonu najwyższej jakości, t.j. POLIAMID 6.6 UL 94 V2. W paczuszce znajduje się 100 sztuk opasek służących do mocowania przewodów.

Charakteryzują się:
  • dużą wytrzymałością mechaniczną na zerwanie do 114 kG
  • dużą wytrzymałością termiczną od - 40°C do +85°C
  • właściwościami samogaśnięcia o klasie palności wg normy UL94 V0 lub V2
Taśmy kablowe są przeznaczone do mocowania w wiązki przewodów elektrycznych, kabli, węży, rurek itp. Wyposażone są w głowice zapinkowe i profil zębatkowy na całej długości przy zaciągniętej taśmie cześć przegubowa głowicy zaklinowuje się w uzębieniu tak, że utworzona pętla nie może się samoistnie zluzować. Szybkiej i bezpiecznej instalacji sprzyja konstrukcja taśmy. Zagięta końcówka znacznie ułatwia zaciskanie i podnoszenie elementów z płaskich powierzchni. Gładkie, zaokrąglone krawędzie nie ranią dłoni instalatora i zapobiegają uszkodzeniom izolacji przewodów w wiązce.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 KY-1368

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoBeam M5 22

57,20 zł z VAT 46,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

Opaska zaciskowa ślimakowa 60-165 mm

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator