WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

35,67 zł z VAT 172,20 zł 29,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

76,30 zł z VAT 62,03 zł netto

szt

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Antena 3Ghz o zysku 22dBi. Zestaw nie posiada radia 3GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

121,78 zł z VAT 99,01 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti LiteAP GPS (LAP-GPS)

NOWOŚĆ!

148,83 zł z VAT 121,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

173,12 zł z VAT 140,75 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

305,59 zł z VAT 248,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

Ubiquiti (UC-CK) UniFi Controller Cloud Key

UniFi Controller z hybrydową chmurą.

Producent: Ubiquiti Networks

337,75 zł z VAT 274,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

383,16 zł z VAT 311,51 zł netto

szt

Ubiquiti U-Installer

443,33 zł z VAT 360,43 zł netto

szt

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Ubiquiti (UCK-G2) UniFi Cloud Key Gen2

Zintegrowany komputer i kontroler programowy do konfiguracji sieci za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną UniFi

Producent: Ubiquiti Networks

766,63 zł z VAT 623,28 zł netto

szt

Ubiquiti (UCK-G2-Plus) UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Ubiquiti (UCK-G2-Plus) UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Zintegrowany komputer i kontroler programowy z ośmiordzeniowym procesorem, 3GB pamięci RAM i wbudowanym dyskiem twardym o pojemności 1 TB 2.5".

Producent: Ubiquiti Networks

857,78 zł z VAT 697,38 zł netto

szt