WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

szt

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

98,40 zł z VAT 172,20 zł 80,00 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor for ROCKET™ 5AC-PTP/PTMP

RF Elements TwistPort Adaptor for ROCKET™ 5AC-PTP/PTMP

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenie Rocket™ PTP/PTMP jest kompatybilne z wszystkimi antenami TwistPort™.

Producent: RF Elements

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

170,43 zł z VAT 138,56 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac Prism

RF Elements TwistPort Adaptor for UBNT Rocket 5ac Prism

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenie Rocket™ jest kompatybilne z wszystkimi antenami TwistPort™.

Producent: RF Elements

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor for ROCKET™ 5AC-LITE Shielded

RF Elements TwistPort Adaptor for ROCKET™ 5AC-LITE Shielded

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenie Rocket™ jest kompatybilne z wszystkimi antenami TwistPort™.

Producent: RF Elements

185,73 zł z VAT 151,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-LOCO) UFiber LOCO, GPON CPE

NOWOŚĆ!

196,84 zł z VAT 160,03 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (PrismAP-5-30) airMaxAC Isolation Antenna horn, 5GHz 30 degree

320,50 zł z VAT 260,57 zł netto

szt

Ubiquiti (PrismAP-5-45) airMaxAC Isolation Antenna horn, 5GHz 45 degree

320,50 zł z VAT 260,57 zł netto

szt

Ubiquiti (PrismAP-5-90) airMaxAC Isolation Antenna horn, 5GHz 90 degree

320,50 zł z VAT 260,57 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

378,13 zł z VAT 307,42 zł netto

szt

Ubiquiti U-Installer

437,51 zł z VAT 355,70 zł netto

szt