WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

23,37 zł z VAT 172,20 zł 19,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

75,42 zł z VAT 61,32 zł netto

szt

Ubiquiti SFP (UF-RJ45-1G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP (UF-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti Networks

87,10 zł z VAT 70,81 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

87,90 zł z VAT 71,46 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

88,71 zł z VAT 72,12 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

110,90 zł z VAT 90,16 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

130,91 zł z VAT 106,43 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

137,15 zł z VAT 111,50 zł netto

szt

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Antena 3Ghz o zysku 22dBi. Zestaw nie posiada radia 3GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

141,61 zł z VAT 115,13 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

158,24 zł z VAT 128,65 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

199,47 zł z VAT 162,17 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti Networks

200,75 zł z VAT 163,21 zł netto

szt

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

Moduł SFP+ na RJ45 dla odległości do 30m (dla połączeń 10 Gb/s) i do 100m (dla połączeń 1 Gb/s)

Producent: Ubiquiti Networks

341,64 zł z VAT 277,76 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

354,98 zł z VAT 288,60 zł netto

szt