WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

23,37 zł z VAT 172,20 zł 19,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

68,82 zł z VAT 55,95 zł netto

szt

Ubiquiti SFP (UF-RJ45-1G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP (UF-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti Networks

78,47 zł z VAT 63,80 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

80,93 zł z VAT 65,80 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

80,93 zł z VAT 65,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

101,18 zł z VAT 82,26 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

119,45 zł z VAT 97,11 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

125,13 zł z VAT 101,73 zł netto

szt

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Antena 3Ghz o zysku 22dBi. Zestaw nie posiada radia 3GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

129,20 zł z VAT 105,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

144,38 zł z VAT 117,38 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

182,00 zł z VAT 147,97 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti Networks

183,81 zł z VAT 149,44 zł netto

szt

Ubiquiti (CRM-P) CRM Point - Central Management

293,97 zł z VAT 442,97 zł 239,00 zł netto

szt

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP+ (UF-RJ45-10G)

Moduł SFP+ na RJ45 dla odległości do 30m (dla połączeń 10 Gb/s) i do 100m (dla połączeń 1 Gb/s)

Producent: Ubiquiti Networks

317,19 zł z VAT 257,88 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

323,90 zł z VAT 263,33 zł netto

szt