WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti LiteStation SR71

WYPRZEDAŻ

67,65 zł z VAT 172,20 zł 55,00 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

75,94 zł z VAT 61,74 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

87,69 zł z VAT 71,29 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

89,31 zł z VAT 72,61 zł netto

szt

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Ubiquiti SFP UF-RJ45-1G (UACC-CM-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti Networks

89,91 zł z VAT 73,10 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

111,63 zł z VAT 90,76 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

131,79 zł z VAT 107,15 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

138,06 zł z VAT 112,24 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Antena 3Ghz o zysku 22dBi. Zestaw nie posiada radia 3GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

142,56 zł z VAT 115,90 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP28)

Miedziany, pasywny kabel SFP28 o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

160,70 zł z VAT 130,65 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

200,82 zł z VAT 163,27 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti Networks

202,11 zł z VAT 164,32 zł netto

szt

Ubiquiti SFP+ UF-RJ45-10G (UACC-CM-RJ45-10G)

Ubiquiti SFP+ UF-RJ45-10G (UACC-CM-RJ45-10G)

Moduł SFP+ na RJ45 dla odległości do 30m (dla połączeń 10 Gb/s) i do 100m (dla połączeń 1 Gb/s)

Producent: Ubiquiti Networks

289,16 zł z VAT 235,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Ubiquiti (UF-WiFi) UFiber WiFi, GPON CPE

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi 300MB/s oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN.

Producent: Ubiquiti Networks

359,37 zł z VAT 292,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt