WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Karabińczyk I-K10 10x100 mm

2,51 zł z VAT 2,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Karabińczyk I-K10 z uchylną sprężyną do zamykania blokady. W przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym stosowane są przede wszystkim do budowy sieci napowietrznych, gdzie niezbędne jest łączenie dwóch elementów zawiesi zamkniętych, np. wspornika słupowego oczkowego z uchwytem odciągowym lub przelotowym bez możliwości jego rozpięcia. Ze względu na swoją budowę, trwałość oraz wykonania zapewniającego odporność na ciężkie warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, można je stosować w wielu branżach i przemysłach.

Karabińczyki wykorzystuje się m.in. jako element łączny do lin włókienniczych, stalowych i łańcuchów. Stosowane są głównie w przemyśle budowniczym, żeglarstwie i sportach wspinaczkowych.
 
Najważniejsze cechy:
  • zwarta i kompaktowa budowa
  • wykonane ze stali C15, ocynkowanej elektrolitycznie wysokiej jakości i odporności mechanicznej oraz warunki atmosferyczne, odporne na UV
  • wytrzymałość mechaniczna: 3,5kN
  • beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Mercusys MW305R

BESTSELLER

Mercusys MW305R

Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 4 porty fast Ethernet i trzy zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi.

Producent: Mercusys

44,10 zł z VAT 35,85 zł netto

szt

Tenda S105

Tenda S105

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

22,10 zł z VAT 17,97 zł netto

szt

Karabińczyk I-K08 8x80 mm

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 0.9mm z ferrulą

1,22 zł z VAT 3,46 zł 0,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator