Zasilacz buforowy na szynę DIN, 480W 48V 10A, DRS-480-48
Producent: Mean Well
Dostępność: Dostępny
Mean Well DRS-480-48 to zasilacz buforowy na szynę DIN, 480W 48V 10A.
DRS to seria zasilaczy buforowych na szynę DIN o mocy 240W i 480W. Zasilacze są dostępne z napięciami wyjściowymi: 12V, 24V, 36V i 48VDC. Urządzenia posiadają dwa wyjścia: jedno do podłączenia obciążenia, drugie do podłączenia akumulatora. Maksymalne obciążenie obu kanałów nie może przekroczyć mocy znamionowej zasilacza 240W i 480W. Dzięki możliwości regulacji prądu ładowania DRS może współpracować z akumulatorami o pojemnościach od 5 do nawet 200AH. Zasilacz jest wyposażony w cztery wyjścia przekaźnikowe sygnalizujące stany: AC OK, DC OK, CHARGER FAIL, BATTERY LOW.
Najważniejsze cechy:
  • napięcie wejściowe 90-305VAC, 127-431VDC
  • regulacja prądu ładowania w zakresie 20-100% wartości znamioniwej
  • możliwość wyboru 2- lub 3-stopniowej krzywej ładowania
  • możliwość programowania parametrów ładowania (dla wesji z CANBus)
  • wbudowany protokół komunikacyjny MODBus
  • wyjście przekaźnikowe: AC OK, DC OK, CHARGER FAIL, BATTERY LOW
  • chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
  • odpowiedni do akumulatorów litowo-jonowych oraz kwasowych
  • temperatura pracy od -30~+70°C
  • sygnalizacja pracy diodą LED
  • zgodność z wieloma normami i certyfikatami
Mean Well DRS-480-48
Wyjście
48V, 0~10A
Tolerancja
+/-1% (ładowanie)
Zakłócenia
480mV
Wydajność
93,5%
Wymiary
110 x 125.2 x 150.7 mm
Produkty Pokrewne/Powiązane
Mean Well DRS-240-48 zasilacz buforowy na szynę DIN 240W 48V 5A
Zasilacz buforowy na szynę DIN, 240W 48V 5A, DRS-240-48
Zasilacz buforowy na szynę DIN, 240W 48V 5A
Producent: Mean Well
Dostępność: Chwilowy brak towaru
szt
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Obejma łącząca maszty
Obejma łącząca maszty
Obejma łącząca maszty do rur o średnicy maks. 51 mm
szt
TP-Link Deco X50, 2-pack
TP-Link Deco X50, 2-pack
Domowy system Wi-Fi 6 Mesh AX3000
Zestaw zawiera 2 urządzenia
Producent: TP-Link
Przetwornica obniżająca napięcie DC/DC 48/24, 4A
Przetwornica obniżająca napięcie z 48 V DC na 24 V DC. Prąd wyjściowy 4 A
Producent: Cablemedia
Produkty z tej samej kategorii
Zasilacz buforowy 27,6V z netprotectorem 150W (ZB24-NP-8P-1U-150W)
Połączenie zasilacza buforowego 27,6V o mocy 150W wraz z Netprotectorem PoE 8p Fast Ethernet
Zasilacz buforowy na szynę DIN 27,6 VDC DRC-40B