WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

Producent: brak danych

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wtyk RJ45 (8p8c) jest to najbardziej popularny wtyk sieci LAN z ośmioma stykami, używany zazwyczaj do zakończenia przewodów łączących sprzęt sieciowy. Używany np. do połączenia komputera ze switchem lub routerem. Każdy pin pokryty warstwą czystego złota. Wersja na przewody typu drut.

Wtyk renomowanego producenta branży telekomunikacyjnej (I-Telecom).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 5A

37,27 zł z VAT 30,30 zł netto

szt

Netis WF2780 AC1200

Netis WF2780 AC1200

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, gigabitowe porty

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

64,86 zł z VAT 52,73 zł netto

szt

TotoLink A3002RU

TotoLink A3002RU

AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router, obsługuję funkcję VLAN dla konfiguracji IPTV.

Producent: TotoLink

166,94 zł z VAT 135,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 UTP kat.6, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 UTP kat.6 przeznaczony jest do budowy nieekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.6 oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy E.

4,74 zł z VAT 3,85 zł netto

szt

Rozdzielacz LAN RJ-45 na 2xRJ-45 ekranowany

20,91 zł z VAT 17,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator