WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł do switcha Netgear AGM732F

Producent: Netgear

1 328,66 zł z VAT 1 080,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

 Trunk 
 Nie 
 Montaż w szafach RACK 
 Brak 
 Możliwość mocowania do podłoża 
 Nie 
 Informacje dodatkowe 
 * Mały rozmiar modułu umożliwia zastosowanie wielu połączeń światłowodowych* Spełnia standardy SFP GBIC umożliwiając współpracę ze slotami SFP GBIC w każdym switchu* Obsługa połączeń 1000BASE-LX do 10 km* Złącze LC , * Obsługa kabla światłowodowego 9um SingleMode* Stwórz połączenie światłowodowe w urządzeniach:* GSM7328S* GSM7352S* GSM7324* GSM7312* GSM7248* GSM7212* FSM7352S* FSM7328S* FSM7326P , * FSM7326P* GS748T* GS724T* GS716T* FS750T2* FS726TP* FS726T* JGS524F ,  

Produkty z tej samej kategorii

Tenda SG105

Tenda SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Tenda

46,90 zł z VAT 38,13 zł netto

szt

Alta Labs S16-POE

NOWOŚĆ

Alta Labs S16-POE

16-portowy, gigabitowy switch z 8x portami PoE+ i 2x slotami SFP, o budżecie mocy PoE 120W

Producent: Alta Labs

1 863,35 zł z VAT 1 514,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator