WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Moduł do switcha Netgear AGM732F

Producent: Netgear

1 385,35 zł z VAT 1 126,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Trunk 
 Nie 
 Montaż w szafach RACK 
 Brak 
 Możliwość mocowania do podłoża 
 Nie 
 Informacje dodatkowe 
 * Mały rozmiar modułu umożliwia zastosowanie wielu połączeń światłowodowych* Spełnia standardy SFP GBIC umożliwiając współpracę ze slotami SFP GBIC w każdym switchu* Obsługa połączeń 1000BASE-LX do 10 km* Złącze LC , * Obsługa kabla światłowodowego 9um SingleMode* Stwórz połączenie światłowodowe w urządzeniach:* GSM7328S* GSM7352S* GSM7324* GSM7312* GSM7248* GSM7212* FSM7352S* FSM7328S* FSM7326P , * FSM7326P* GS748T* GS724T* GS716T* FS750T2* FS726TP* FS726T* JGS524F ,  

Produkty z tej samej kategorii

Mercusys MS108G

Mercusys MS108G

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet o designerskim wyglądzie

Producent: Mercusys

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

TP-Link T1600G-52TS

TP-Link T1600G-52TS

Przełącznik Smart, 48 portów Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

1 105,77 zł z VAT 899,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator