WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Lina stalowa 3mm, 1m

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Lina stalowa w celu ochrony przed korozją, jak również wydłużeniem jej żywotności została ocynkowana metodą ogniową. Lina o splocie 6x7. Lina w wymiarze fi=3 m.
Obciążenie zrywające (przy znamion. wytrzymałości drutów 1770 N/mm2) - około 5,88kN = około 588kg.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Zasilacz 19V 3.95A

Zasilacz 19V 3.95A

Zasilacz przeznaczony do płyt RB z kilkoma modułami radiowymi

Producent: brak danych

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Szekla 12mm

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,04 zł z VAT 34,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Lina stalowa 5mm, 1m

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szekla 14mm

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator