WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail U.FL - SMA/ż (20 cm)

Producent: brak danych

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami SMA/ż - U.FL.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Magnetyczna antena 9 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Magnetyczna antena 9 dBi Huawei E156G, E160, E169, E173, E620, E630

Antena pracuje w częstotliwościach GSM, CDMA, UMTS w protokołach GPRS, EDGE, HSDPA, 3G. Złącze CRC9.

Producent: brak danych

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

Pigtail U.FL - N/m (100 cm)

WYPRZEDAŻ

12,18 zł z VAT 39,56 zł 9,90 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

78,60 zł z VAT 63,90 zł netto

szt

MikroTik wAP ac LTE6 kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)

MikroTik wAP ac LTE6 kit (RBwAPGR-5HacD2HnD&R11e-LTE6)

Dwupasmowy punkt dostępowy AC 1200 Mb/s, LTE kat. 6 z agregacją pasm

Producent: MikroTik

1 007,99 zł z VAT 819,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)

Producent: Huawei

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail U.FL - RP-SMA/ż (50 cm)

21,72 zł z VAT 17,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail MCCard - N/ż

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator