WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail U.FL - SMA/ż (20 cm)

Producent: brak danych

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wysoki jakościowo pigtail ze złączami SMA/ż - U.FL.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,63 zł z VAT 0,51 zł netto

szt

Obudowa wewnętrzna RouterBoard RB912/RB911

39,98 zł z VAT 32,50 zł netto

szt

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8245Q2 (GPON/EPON)

port GPON typu SC/UPC klasy B+, 4x porty Gigabit Ethernet, 2x porty USB, 1x port telefoniczny RJ11 (POTS)

Producent: Huawei

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

USR-W610

USR-W610

Przemysłowy media konwerter RS232/RS485 na WLAN/LAN w metalowej obudowie

Producent: USR IoT

268,74 zł z VAT 218,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail MMCX - RP-SMA/ż (30 cm)

22,79 zł z VAT 18,53 zł netto

szt

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/ż (20 cm) RG316

26,42 zł z VAT 21,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator