WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cisco SPA122

Producent: Cisco

207,87 zł z VAT 169,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Cisco SPA122 to bramka VoIP z routerem, wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).
Bramka jest prosta w instalacji i konfiguracji, każdy z portów na bramce może zostać skonfigurowany niezależnie pod inną usługę VoIP.
Dzięki wbudowanej funkcji routera bramka może równocześnie oferować usługę VoIP jak i świadczyć dostęp do sieci Internet dla komputerów podłączonych za portem LAN.
SPA122 to nowa odsłona cieszącego się od lat zaufaniem operatorów i użytkowników końcowych modelu bramki Cisco/Linksys SPA2102.

Specyfikacja techniczna:
  • 1 port WAN 100BASE-T RJ-45 (IEEE 802.3)
  • 1 port LAN 100BASE-T RJ-44 (IEEE 802.3)
  • 2 porty RJ-11 FXS
Kodeki
  • G.711 (A-law and μ-law)
  • G.726 (32 kbps)
  • G.729 A
Zasilanie
  • Napięcie wejściowe DC: 5V DC @ 2.0A maximum
  • Zużycie energii: 5W
  • Typ przełączania (100-240V) automatyczny
  • Zasilacz: 100-240V oraz 50-60 Hz (26-34 VA) wejście AC, przewód 1.8m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline PANEL 19

Interline PANEL 19

Antena panelowa 19 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

90,74 zł z VAT 73,77 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

113,44 zł z VAT 92,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Planex VTL-AT100

Planex VTL-AT100

Bramka z wbudowanym routerem i świetną jakością dźwięku w przystępnej cenie

Producent: Planex

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cisco SPA112

Cisco SPA112

Cisco SPA112 to bramka VoIP wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).

Producent: Cisco

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator