WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cisco SPA122

Producent: Cisco

207,87 zł z VAT 169,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cisco SPA122 to bramka VoIP z routerem, wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).
Bramka jest prosta w instalacji i konfiguracji, każdy z portów na bramce może zostać skonfigurowany niezależnie pod inną usługę VoIP.
Dzięki wbudowanej funkcji routera bramka może równocześnie oferować usługę VoIP jak i świadczyć dostęp do sieci Internet dla komputerów podłączonych za portem LAN.
SPA122 to nowa odsłona cieszącego się od lat zaufaniem operatorów i użytkowników końcowych modelu bramki Cisco/Linksys SPA2102.

Specyfikacja techniczna:
  • 1 port WAN 100BASE-T RJ-45 (IEEE 802.3)
  • 1 port LAN 100BASE-T RJ-44 (IEEE 802.3)
  • 2 porty RJ-11 FXS
Kodeki
  • G.711 (A-law and μ-law)
  • G.726 (32 kbps)
  • G.729 A
Zasilanie
  • Napięcie wejściowe DC: 5V DC @ 2.0A maximum
  • Zużycie energii: 5W
  • Typ przełączania (100-240V) automatyczny
  • Zasilacz: 100-240V oraz 50-60 Hz (26-34 VA) wejście AC, przewód 1.8m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

7,52 zł z VAT 6,11 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

155,20 zł z VAT 126,18 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

55,77 zł z VAT 45,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Yealink SIP-T29G

NOWOŚĆ!

Yealink SIP-T29G

Przewodowy telefon IP PoE

Producent: Yealink

608,62 zł z VAT 494,81 zł netto

szt

Ubiquiti (UVP) UniFi VoIP Phone

682,00 zł z VAT 554,47 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator