WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cisco SPA112

Producent: Cisco

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Cisco SPA112 to bramka VoIP wyposażona w 2 porty FXS (do podłączenia tradycyjnych telefonów analogowych lub faksów).
Bramka jest prosta w instalacji i konfiguracji, każdy z portów na bramce może zostać skonfigurowany niezależnie pod inną usługę VoIP.
SPA112 to nowa odsłona cieszącego się od lat zaufaniem operatorów i użytkowników końcowych modelu bramki Cisco/Linksys PAP2T.

Specyfikacja techniczna:
  • 1 port WAN 100BASE-T RJ-45 (IEEE 802.3)
  • 2 porty RJ-11 FXS
Kodeki:
  • G.711 (A-law and μ-law)
  • G.726 (32 kbps)
  • G.729 A

Zasilanie

  • Napięcie wejściowe DC: 5V DC @ 2.0A maximum
  • Zużycie energii: 5W
  • Typ przełączania (100-240V) automatyczny
  • Zasilacz: 100-240V oraz 50-60 Hz (26-34 VA) wejście AC, przewód 1.8m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze RP-SMA/ż zaciskane na H155

4,16 zł z VAT 3,38 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m

362,85 zł z VAT 295,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 60

26,75 zł z VAT 21,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

NOWOŚĆ!

TP-Link Archer XR500v GPON ONT Router

Terminal GPON ONT ze złączem typu SC/APC; bezprzewodowy, dwupasmowy i gigabitowy router AC1200; VoIP.
Posiada 4x gigabitowe porty Ethernet, 2x porty telefoniczne (RJ11), port USB 2.0.

Producent: TP-Link

296,89 zł z VAT 241,37 zł netto

szt

Cisco SPA303-G2 telefon VoIP 2xRJ45/3 linie

331,96 zł z VAT 269,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator