WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Producent: RF Elements

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT. Umożliwia regulację we wszystkich 3 płaszczyznach. NANOBRACKET-SEXTANT przystosowany jest do montażu na maszcie lub na ścianie.Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych - Aluminium i plastik ABS odporny na promieniowanie UV.

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard SEXTANTG 5HPnD

RouterBoard SEXTANTG 5HPnD

Kompletne urządzenie typu CPE zbudowane w oparciu o kierunkową antenę 2x2 MIMO o zysku 18dBi oraz platformę RB911G-5HPnD DEMO

Producent: MikroTik

408,32 zł z VAT 331,97 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB750r2 hEX lite, 5x LAN, 0x MiniPCI, 64MB SD-RAM i 16MB FLASH

156,79 zł z VAT 127,47 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SXT 5HPnD oraz RouterBOARD SXT Lite5.

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB604 Adapter

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,82 zł z VAT 51,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator